Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy élitek meg azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy élitek meg azt ha szerelmi bánatotok van?

Figyelt kérdés
belezúgtam egy srácbam alakulgatott valami már tök beleéltem magam aztán koppantam egy nagyot és most annyira rosszul érzem magam tiszta depis vagyok egész nap :(
2012. jún. 14. 21:07
 1/10 Maxwell90 válasza:

Velem is mindig ez van csak én fiú vagyok.ma pont igy jártam csak nekem egy jó barátom direkt ráhajtott.és én koppantam.

mérges is vagyok meg szomurú végre találtam egy kedves lányt . most egy ideig nem lesz valami jó hangulatom..

2012. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát kb én is úgy..:) idővel elmúlik meg majd jön majd másik és akkor nem leszel szomorú:)
2012. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szar helyzet de a világ nem áll meg, tanulni kell, dolgozni kell, élvezni kell az életet. haverok és kevés szabadidő jó.
2012. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Maxwell90 válasza:
ezt a világot már nem lehet élvezni.
2012. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 DiMalto ***** válasza:
Ha egyszer nem kellesz valakinek,akkor azért nem éri meg szomorúnak lenni,inkább vidámnak kellene lenned,h nem éveket töltöttél el egy olyan emberrel,akinek nem te vagy a mindene......
2012. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat jobb egy kicsit hogy tudom legalább nem csak én jártam így..
2012. jún. 14. 21:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Talajrészegre iszom magam.
2012. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyszerű. nem élem meg kudarcként. mindenből lehet tanulni valamit. a "bukások" erre jók. hogy tanulj belőlük, és felállj a földről 1 pillanat alatt. nem jött be egy próbálkozás, semmi probléma :) majd a következő..vagy az az utáni..vagy az az utáni. nem szabad feladni :) csak így lehet előre jutni...csak így lehet győzni
2012. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Volt 1 fiú..imádtam.. minden vágyam teljesült amikor összejöttünk. 3 napig voltunk együtt majd ÉN AKI MINDENNÉL JOBBAN VÁGYOTT ERRE A KAPCSOLATRA..olyat mondtam neki amit nem kellett volna.. hiszen ő eldobta értem a legjobb barátját, mivel a legjobb barátja szerelmes volt belém, ő meg bevállalt.. összeevesztünk kib****tt. azóta kibékült a legjobb barátjával.. de én még mindig szenvedek. 2 és fél hónapja:) egésznap várok hogy keressen, rám írjon, hívjon de semmi. Ezt mind 2 és fél hónapja. Ha ő rákérdezne szó nélkül igent mondanék. MÉG MINDIG SZERETEM
2012. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szegény :// azóta engem megint megkeresett és ismét kidobott.. ugyanazt eljátszotta velem kétszer iszonyú rossz
2012. jún. 26. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!