Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is utáljátok a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is utáljátok a szerelmi háromszögeket?

Figyelt kérdés
Röviden: van egy srác, akivel már kb egy éve nagyon jó barátok vagyunk, és én egészen addig csak barátilag viszonyultam hozzá, amíg a barátnőm rá nem nyomult. Ők azóta járnak, viszont a srác beismerte nekem, h teccettem neki, meg minden, meg úgy akar velem találkozgatni, h közbe van barátnője... Ezeket, olyan "csak haveri"-nak állítja be, viszont teljesen máshogy viselkedik velem. Én azóta teljesen szerelmes lettem belé, viszont nem akarom megbántani a barátnőmet, mivel ezek a kis "találkozgatások" a háta mögött folynak... Most én harmadik vagyok? És mégis mi a csudát csinálhatnék???

2012. jún. 14. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a harmadik, a hülye picha, aki csak akkor mozdulna rá egy férfira, ha van barátnője, vagy éppen volt neki. Amíg nincs a csávónak tapasztalata, addig nem is férfi a szemedben. Ördögi kör, és nem is tudatosan csinálod, de attól még tény.
2012. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg le merném fogadni, hogy amint szakít a barátnője vele (nem miattad), egyből kiszeretnél belőle, mert lejjebb megy a férfi értéke.
2012. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jobb mint egy szerelmi parallelepipedon
2012. jún. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nincs teljesen igazad. és lehet, h télleg én vagyok a "hülye picha" de, h ki nem szeretnék belőle az biztos...

köszi az őszinte választ

2012. jún. 14. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Mellesleg, amikor megismerted és nem fogott meg benne az a valami... akkor később sem fog. Akárhogy kapálózhat a te érzéseid nem elég intenzívek, de lehet most azt hiszed, de majd meglátod. Inkább hagyd a srácot békén, mert össze fogod törni...


(velem hasonló történt)

2012. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha mégis belemész ebbe a dologba, és az fog beigazolódni, amit én írtam, akkor vállald a következményeket. A srác valószínűleg meg fog utálni vagy megfájdítod a szívét.. Óvatosan csináld.. és ne legyen igazam.
2012. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehogy már az törjön össze, aki kettőt dug egyszerre!

Voltam már nős férfi szeretője, és nem is akartam több lenni, mert tiszteltem a felségét is. De ha kell neked a pasi, akkor ne zavarjon az a néhány hónapos kapcsolat, vedd el! De szerető ne legyél, ennyiért nem éri meg!

Csákóvámnak is tisztában kéne lennie, hogy a dákója nem teafilter, amit egyik bögréből a másikba lehet mártogatni. Döntenie kell!


21/L

2012. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!