Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenét akar az exem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét akar az exem, ha egyszer ő hagyott ott?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve jártam egy fiúval. Elég csúnyán hagyott ott, egy másik csajért(akivel nagyon hamar összevesztek.) Pár napja találkoztunk vele meg a haverjaival. Elég zavartan viselkedett, nem mert a szemembe nézni, egy haverja hívott félre, hogy beszélni akar velem. Akkor bocsánatot kért, mondta, hogy nagyon hülye volt. Mondtam neki, hogy semmi baj, megbocsájtok, legyünk jóban. Utána úgy próbált laza lenni, de látszott rajta, hogy eléggé feszeng. Miután elment, még maradt egy haverja, aki mondta, hogy az a baja, hogy nem akarnék vele újra összejönni. Mondtam, hogy nyilván tényleg nem akarnék. Erre nézett rám felvont szemöldökkel és annyit mondott, hogy ő(mármint a haver akivel dumáltam) nem tud semmiről. Szerintetek megint járni akar velem? 16l 17f

2012. máj. 3. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
szerintem csak dugni akar
2012. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor rossz lóra tett, amíg jártunk sem feküdtem le vele, mert még szűz vagyok. De ő ezt pontosan tudja.
2012. máj. 3. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ezek után viszont egyre biztosabb vagyok benne.

1-es voltam

2012. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mióta szak0tottunk, gondolom megdugott már jó pár csajt, szóval nem hinném, hogy annyira ki van éhezve.
2012. máj. 3. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
na jó, de úgy gondolja, hogy te könnyű préda leszel. 0 erőfeszitéssel. ha csak dugni akarnék én is az exemnél próbálkoznék legelőször.
2012. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csak dugni akart... az is megtörténhet, hogy tőled megkapta azt amit mástól esetleg nem kapná meg de nem tudja eldönteni, hogy mit is akar pontosan... Beszélj vele és célzásokkal próbáld kiszedni belőle, hogy mik a szándékai veled kapcsolatban? (19/F)
2012. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipikus viselkedés, hogy ha valami nem sikerül, keresünk egy biztos pontod. Most te vagy a biztos pont. Én nem üzengetnék, megmondanám neki, hogy keressen másik nőt, te csak haverkodni akarsz vele, elszúrta, kész vége, ennyi.
2012. máj. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.(: Ha tényleg csak dugni akar, akkor jó nagy hülye hogy velem próbálkozik, már akkor sem feküdtem le vele mikor jártunk, most hogy szakítottunk miért tenném?

És nem akarok vele újra összejönni, csak a megsebzett női büszkeségemnek lenne nagy öröm ha kiderülne, hogy megbánta hogy elhagyott.

2012. máj. 4. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!