Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon kivagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon kivagyok borulva.

Figyelt kérdés
A volt pasim elhagyott 2 hete. Én nagyon kivagyok lelkileg. Minden nap sírok,annyira szeretem. Szerelmes vagyok! Ő volt nekem az első akivel mindent megtettem,szexualitás stb. 7 hónapig voltunk együtt..a barátaival egyszer egy éjjel elment bulizni,de én nem is tudtam róla.Aztán másnap felhivtam hogy kicsim mik ezek a képek nem megyünk akkor ma az állatkertbe? Mire ő hogy nem tud menni szarul van másnapos meg minden. És nem volt arra ereje hogy felhivjon,én meg vártam. Aztán szakitott velem mert már nem szeret meg túl sokat oltunk együtt túl sokat veszekedtünk. Én ott sírva könyörögtem neki hogy ne tegye ezt velem.Semmi rosszat nem csináltam,szerettem,csak érte éltem...3 napig folyamatosan irtam neki,de utoljára ezt kaptam tőle: jól esne ha nem irogatnál felejts már el. Meghalok nélküle! Mit tegyek? Hogyan szerezhetném vissza? Vagy mit csináljak???? Pl. féltékennyé tegyem vagy valami??? Én nem tudom őt ugy sziven ütni ahogy ő engem. :/
2012. jún. 15. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megalázó helyzetbe hoztad SAJÁT MAGAD.

Fáj? Tudom. Belehalsz? Nem, még ha most így is gondolod.

Éppen összefekhetsz mással, de nem fogja megérinteni az exed.

Pontosan így járnak azok a nők, akik sírva könyörögnek, meg csak érte élnek.

Szar, egyél fagyit, nézz romantikus filmeket, hívd el a barátnőidet, hogy támogassanak, pár hét és jobb lesz. Nem te vagy az első akit dobtak és nem is az utolsó, sokan túléltük már ugyanezt, nagy lamúrok után is. Kitartás és egy kis önbecsülést szerezhetnél...

2012. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld magad túltenni rajta. Nemsokat tudsz tenni, nekem ebből hogy "jól esne ha nem irogatnál felejts már el" az jön le, hogy komolyan gondolja. Nem hiszem, hogy sok esélyed van :/
2012. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

sajnos ezt már sehogy nem lehet helyrehozni,nem szeret téged már nem kellesz neki.

értsd meg ez számodra megalázó,ha könyörögsz neki.

nem is érdemli meg,hogy te sírj miatta hidd el.

majd az idő elrendezi.

menj társaságba és kerüld az olyna helyzeteket ami rá emlékeztet,el fogod felejteni,csak idő kérdése.

2012. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem se várd meg, amíg még durvábban elküld - mert el fog, abban biztos lehetsz, ha nem fejezed be.

Sokáig is fog tartani, nehéz is lesz, de rendezkedj be egy életre - nélküle. Ha megerősödik az önbizalmad, ha tudsz nélküle is élni, ha magabiztos leszel és lesz tartásod - az még visszavonzhatja (bár igencsak kétlem).

Ne legyél egy kis önközpontú sajnálat- és sértődéscsomag, az senkinek sem vonzó. :)

Fel a fejjel, tudod: lesz ez még így se. :)

2012. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, velem is pontosan ez történik :/ Csak én nem írogattam neki a szakítás után.

Nagyon nehéz tudom, azt mondják az idő segít, bár én egyenlőre nem látom eredményét még így 2 hónap után se :/ Tényleg az lenne a legjobb ha elfejeltenéd és megpróbálnál nem foglalkozni vele, mert már bocsi de esélytelen hogy vissza akarjon menni hozzád. De mivel gondolom amíg nem próbálsz ki mindent úgy sem nyugszol meg, ezért nézd kb levegőnek, ne foglalkozz vele, ismerkedj más fiúval, és majd meglátod hogy van-e valami hatása nála. Ha nem, akkor is örülhetsz, hiszen ezzel gyajorlatilag begyakorlod hogy kibírd hogy ne keresd, és új embereket is ismersz meg, ha pedig bejön akkor örülhetsz, bár elég esélytelen hogy akár egy kicsit is hasson rá a dolog.

Nem tudom én se, hogy hogy fogom ezen az egészen valaha túltenni magamat, de ilyenkor próbálj meg te is leginkább arra gondolni, hogy a boldog párkapcsolatban élők 99%-a végigcsinálta már ezt az egészet. :)

2012. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Engem miért nem tud egy lány sem így szeretni?! :(
2012. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy könyörögsz, azt a hatást kelted benne, hogy értéktelen vagy és azt, hogy ő sokkal többre érdemes.

Az írogatások elkeseredettek, ilyet még több év után sem teszünk. A fiút már nem tudod visszaszerezni, az önbesülésedet még talán.

Olvasd el:Jaroslav Hasek: Svejk. Nem romantikus, de nagyon humoros, nekem ez a szakítós könyvem.

2012. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Ne keresd.Gondolom,hogy rossz.Velem még sosem szakítottak,én sem senkivel,de nagyon esélyesnek érzem,hogy rövid időn belül megtudom milyen érzés,ha dobnak.Próbálok rá felkészülni és ha így lesz,kitörlöm őt mindenhonnan és soha többé nem keresem.

2012. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon rendesek vagytok!

Valami azt súgja nekem hogy meg kell próbálnom mégegyszer utoljára... :/ ő elég makacs,én futok utána mert ő az életem. Eküszöm amig ő nem volt nekem semmit se láttam az élettől,és amikor ő velem volt minden szép és tiszta.

Most meg.... :'(

2012. jún. 15. 11:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom tudom hogy érzel és azt is hogy mindenképp próbálkozni fogsz és hiába mondjuk most hogy ne tedd..ÉN férfi vagyok, de átestem ugyanezen szerelmes voltam, sikerült elérnem hogy próbáljuk meg újra de nem volt értelme. Ugyanaz lett a vége, csak annyi változott hogy pár hétig nagyon beleéltem magam, hogy sikerült visszahódíthatom és annál nagyobb volt a második pofára esés, hogy sajnálja de nem megy... Már soha többé nem viselkednék így, akármilyen szörnyű elengedném ha menni akar.
2012. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!