Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pasim külföldre ment a 15hos...

Pasim külföldre ment a 15hos fiamnak nagyon hiányzik én is kivagyok borulva mit tegyek? Hogy jobb legyen ne legyünk igy megzuhanva?

Figyelt kérdés
A kisfiam nem fogadja el tőlem az ebédet,nem akar pancsizni menni mert eddig együtt fürödtek,hisztizik és már ütögetni is elkezdett! 1hete van kint! igy nem fogom birni hogy még a fiam is "ellenem" fordul!nagyon rossz nézni ahogy szenved!
2010. júl. 9. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáljatok vele minél többet beszélni webcamerán, és ha kialakított egy stabil egisztenciát, akkor mennjetek utána.
2010. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez is gond nincs kamera +egésznap dolgozik csak 10után van fent!:(
2010. júl. 9. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg fogja szokni a gyerek, hogy nincs ott az apja és csak Rád számíthat. Azért érzed úgy, hogy dacosabb a fiad az átlagosnál, mert Te vagy kiborulva azzal a gondolattal, hogy tök egyedül vagy vele. Mihelyst megszokod az egyedüllétet, és lenyugszol, a fiadon is látszani fog. Csak a tapasztalat beszél belőlem, bár én már látom a végét szerencsére mikor jön haza apa.
2010. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Előtte végig egyedül voltam szoval volt idő begyakorolni4:) 2honapja vagyunk együtt! de legyen igazad hogy megszokja meg én is
2010. júl. 10. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!