Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok-e másról álmodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok-e másról álmodni nem a párotokról?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Naná, én folyamatosan...sajnos...
2012. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Főleg ha picit összekapunk. Olyankor kiábrándulok belőle és naná, szoktam (:
2012. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mostanában már nem, de régebben többször is előfordult.
2012. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

És mivel magyarázzátok ezt?

Unjátok a pasiktokat/csajotokat?

2012. jún. 15. 11:46
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenki szokott másról is álmodni, nem csak a párjáról. Sőt, a párjáról talán ritkábban is, hiszen az amúgy ott van, nem mozgatja meg a fantáziát.
2012. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a jelenségnek semmi köze a megunáshoz. A legtöbbször akaratlan, hogy kivel álmodunk.
2012. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát gondolom :-).

Én időnként a munkatársaimmal álmodok, holott egyáltalán nem vagyok "oda" értük. De nyilván van bennük valami, ami hatással van rám.

De időnként lelkiismeret furdalásom van emiatt. Bár ez csak egy álom.

2012. jún. 15. 11:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor más pasikról álmodom. De álmomban nem én közeledek feléjük, hanem ők énfelém. Ők többnyire idegenek, nem léteznek, azt hiszem, de minden esetre jó érzés szokott ilyenkor eltölteni. Nincs miatta bűntudatom, de én úgy gondolom nem maga az idegen hiányzik, hanem az az érzés, ami akkor álmomban elönt.
2012. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod. Tudod... mindent a szemnek, semmit a kéznek! ;)
2012. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!