Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok-e másról álmodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok-e másról álmodni nem a párotokról?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 11:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Amúgy most hogy belegondolok, mikor gyakran álmodtam egy fiúról ,aki régen nagyon tetszett (nem volt köztünk semmi), akkor valóban nem voltunk túl jóban a párommal. Most egy ideje minden ok, most már vele szoktam álmodni, például ma éjjel is vele álmodtam. :D Nem tudom mennyire van köze egymáshoz a két dolognak.
2012. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én is pont így gondolom.

Nekem is jó érzés, és olyan érzés jön elő, amit rég éreztem. Szenvedély, gyengéd közeledeés, vonzódás ilyesmi...

Volt régen egy pasi, akihez nagyon vonzódtam. Vonzó volt mégis tudtam, hogy lehetetlen vele lenni, mert bár vonzó egyben egy idióta volt...

Vele egy időben folyamatosan álmodtam, hogy már majdnem összejövünk, aztán mégsem...

2012. jún. 15. 11:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az van, ha mondjuk másról álmodsz, az szó szerint olyan más, eltérő a mostani párodtól. A mostani párod (remélhetőleg) kiszámítható, egyhangú (minden nap őt látod, hallod, figyeled a mozdulatait, stb...) és kell egy másik (akár kitalált, akár létező) személy, hogy kicsit eltérj a megszokottól, új dolgokat fedezz fel egy új álombeli pasiban.
2012. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szoktam, és olyankor mindig meglepődök, hogy miért pont azzal az ismerőssel álmodtam :D
2012. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szoktam, mióta együtt vagyunk kb 3-4szer álmodtam már, hogy megcsalom (álmomban tudtam hogy megcsalom, volt hogy benne volt az is ahogy rajtakapott), de nem létező személyekkel hanem az agyam által generált random csajokkal akik nem is az eseteim. Reggel ha felkelek, ezek után mindig nagyon rossz érzés fogott el :S pedig csak álom amiről nem is tehetek. Amúgy minden rendben van a kapcsolatunkban :) nem tulajdonítok jelentőséget ezeknek az álmoknak.
2012. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!