Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttam a véletlen a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam a véletlen a barátom skype-ján, hogy éjszakákon át chatel afrikai nökkel. Mit csináljak? Eléggé zavar.

Figyelt kérdés

Nem magyarországi afrikaiakkal,hanem igazi kenyai,nigériai stb... afrikaiakkal

én 19L ö 22F


2012. jún. 15. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért zavar?
2012. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

lehet hogy csak ismerkednek, jókat beszélgetnek, mert akkor van fent a csajszi az időeltolódás miatt..


másik lehetőség: valami rosszban sántikál...


ez a két dolog jutott eszembe így hírtelen :)

2012. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ADNAK EN NEKI AFRIKAIT...
2012. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos csak a jövő héten esedékes segélyszállítmányokról konzultálnak!
2012. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért zavar az? Kétlem hogy azért beszélne velük mert találkozni akarna. Lehet csak érdekli a kultúrájuk, meg hogy milyen a világszemléletük azon a távoli vidéken. Nekem is volt ilyen, amikor rámjött hogy tökre megismernék így ilyen nagyon távol élőket, hogy mennyire másabbak mint a magyarok. Legalább a nyelvet is gyakoroltam.
2012. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen idöeltolódás.Még ök vannak 1,2,3 orával elörébb..Miért nem velem beszélget...
2012. jún. 15. 12:17
 7/11 anonim ***** válasza:
én a helyedben poénból vennék ehhez való fekete festéket+ e gy feka parókát,és befesteném magam..és egyik éjjel belibbennék 1szál hálóingben.. :D 33f
2012. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem mindenki ilyen perverz mint te 33f...
2012. jún. 15. 12:44
 9/11 anonim ***** válasza:

És ha az ismerősi körében vannak nők és azokkal találkozgat, beszélget, az is zavar?

Mert a kettő ugyan az, csak a kommunikáció formája más.


Amúgy lehet ezek az afrikai nők mind ilyen átverős emberkék, akik pénzt akarnak kicsalni másoktól, a barátod meg jól szórakozik rajtuk. Mert az ilyenekkel el lehet beszélgeti hosszú ideig, ha hitegeted őket, hogy fizetni fogsz.


Vagy csak ismerkedik.


De ha ennyire zavar akkor kérdezz rá, beszélj vele. Mert kaphatsz itt bármilyen tanácsot, ha nem beszélsz a barátoddal, akkor lehet sose derül ki mi van a háttérben.


Nem kell letámadni azzal, hogy téged ez mennyire zavar, inkább úgy vezesd fel, hogy láttad mostanság milyen sokat beszélget skypeon, érdekelne téged is, hogy kik tudják ennyire lekötni.

Aztán majd a válasza után lehet agyalni, hogy mi a helyzet.

2012. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj el AIDS tesztre.
2012. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!