Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónap szakítás után ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap szakítás után ma találkoztam véletlen a volt barátnőmmel. Messze volt tőlem de, meglátott és utánam jött és mintha misem történt volna puszi-puszi mi újság veled? Szerintetek ez miért volt?

Figyelt kérdés
Én nagyon haragudtam rá amikor szakítottunk igaz én is sok mindenben hibás voltam, de Ő volt az aki adott is rá okot.Erre meg odajön mintha misem történt volna.Én azért elég szarul éreztem magam, mivel, én szívesen lennék vele újra együtt.Most írni akarok neki üzenetet, hogy mégis mi volt ez?Jó ötlet szerintetek?
2012. ápr. 29. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Most egy életen keresztül haragban akarsz vele lenni? Én nem irosgatnék neki levelet, ha találkoznék vele, normálisan elbeszélgetnénk. Ami volt, elmúlt, attól még lehettek jóban.
2012. ápr. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragudtál rá, önvédelmi mechanizmus, így nem annyira szar.

Odamenni meg talán azért ment oda mert érdekli mi van veled, végülis együtt töltöttetek X időt, tényleg az lenne a normális ha észre se venne nem?

Írni fölösleges neki,még nem sikerült lezárnod, inkább azzal próbálkozz.

2012. ápr. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Udvariasság.
2012. ápr. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ehh.

ilyen nálam is volt.

tiszta sz@r érzés.

velem szórakozó helyen történt ilyen,kb fél évvel szakítás után.

én nem álltam le vele hosszan beszélgetni.

puszi-puszi,jól vagy,én is szia.

aztán direkt az orra előtt felszedtem 3 csajt.

kur-vára nem hatotta meg amúgy,semmi féltékenység vagy vmi,pedig 2 közülük szebb volt,mint ő,vagy legalább olyan jó.

pedig ez a taktikám még a legkeményebb csajok ellen is bevált mindig és végül odajöttek hozzám.

úh kampec.

még most is rángatózik az arcom ha eszembe jut az a csaj.

kérdést felesleges feltenni neki.

max írsz egy random üzenetet,aztán megnézed,hogy reagál-e valamit rá amiből lehet építkezni.

2012. ápr. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy reagált, ahogy egy felnőtt emberhez illik.

Jobb lett volna, ha bokán rúg, vagy úgy tesz, mintha nem is ismerne?

Attól, hogy szakítottatok, nem kell hülyén viselkedni egymásaal. Együtt nem ment, már külön vagytok, de azért érdeklődhet a hogyléted felől.

Szerintem ne képzelj mögé semmi komolyat.

2012. ápr. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogadok, ha levegőnek néz és oda sem megy hozzád, akkor meg az lett volna baj.

Szerintem ez tök normális viselkedés (mármint az exed részéről), te nem vagy még túl rajta.

2012. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő már túl van rajtad. Gondolta te is,ezért ment oda hozzád.
2012. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!