Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13/14 éves Lányok! Nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13/14 éves Lányok! Nektek a visszahúzzodóbb vagy a magabiztosabb fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
13/F

2012. jún. 15. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekik a 20 évesek jönnek be.
2012. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az idősebb, max 18 éves srácok jönnek be akik magabiztosak. (14/L)
2012. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22 vagyok, de nem tapadnak rám a tinik, szóval ez nem a kortól függ szerintem.
2012. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bogieszti válasza:
Szerintem mindenkinek más jön be vannak akiknek magabiztosabb vannak akiknek a szerény visszahuzodó tipus :)
2012. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát figyelj én 13 vagyok eddig volt két elég gyerekes kapcsolatom és én szerencsétlen a legfélősebbeket fogtam ki.az a jó ha magabiztos és ő irányít nem pedig te őt. viszont erőszakos semmiképp ne legyen.
2012. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát attól még, hogy valaki visszahúzódó a társaságban attól még lehet magabiztos és igazi macsó :)

nekem volt pár ilyen osztálytársam...aztán amikor kettesben maradtam velük beszélgetni vagy összefutottunk valahol akkor ő is ugyanolyan volt mint a legtöbb pasi...szóval jól el lehetett velük lenni és még okosabbak is a többinél csak nem hangoztatják :D

a sok nagyképű "magabiztos" majom meg olyan hülye mint a segg, csak a fej játtszáshoz értenek és átb*sznak minden lányt :S

2012. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző commentelővel . mert a kis egoisták azt hiszik hogy minden csajnak kellenek és ha pl: valamelyik csak kicsípi magát már azt hiszik hogy nekik akarnak teteszeni. de ezt csak a naív csajok veszik be a tapasztaltabbak már kiismerik az ilyeneket még mielőtt csalódnának
2012. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

magabiztosak

de ha te 13 vagy miért kérdezed a 14 éves lányokat is? egy 13 éves fiúnak 12-13 éves lányokkal kéne járnia..

2012. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
14 éveseket csak kérdeztem! Istennem, hogy mindenbe bele kell kötni...
2012. jún. 16. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:
az Istenem egy N :P
2012. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!