Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne csak a legszebb lányokat vegyem észre? Hogyan küzdjem le a túlzott válogatósságom? (22F)

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok. Már vagy 4-5 éve egyedülálló. Nem vagyok külsőre csúnya, átlag felett vagyok de nem vagyok top se (10/7 kb.)


Már jó ideje nincs semmilyen kapcsolatom, szimplán azért, mert csak a legideálisabb lányokat veszem észre, akik egyben gyönyörűek és okosak is szal nem azok a ribancok. Azon kivül az is még az oka a magányomnak, hogy mivel csak ilyen lányok kellenének, őket csak messziről figyelem, ilyen ritka gyöngyszemeknek tartom őket, és félek ha bepróbálkozok akkor vmit elszúrok, sosem érzem magam felkészültnek, hogy na most odamegyek és meghóditom.


Lehet persze h túl nagyok az elvárásaim. Egyik csúnyácska barátom is szintén ilyen nagy igényű volt, mire 21 éves lett és még mindig szűz volt, leadta a szintet a sajátjára és összejött egy ronda dagadt lánnyal. (Én nem vagyok szűz, volt már bnőm csak elég régen).


Amikor megkérdeztem ezt tőle hogyan sikerült ennyire leadnia a szintet, csak annyit mondott hogy nőre vágyott már nagyon... nem volt túl bizalomgerjesztő válasz.


Ti mit tudtok javasolni?


2012. jún. 15. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd a bátorságot és kezdeményezz. Ne nyomulj, csak tedd meg az első lépést, és ha érdekled, nem hajt el. :) Különben örökre magányos maradsz.
2012. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Csak sajnálni tudom szegény barátodat és téged is.

Én is így vagyok, de sosem tudnék egy dagadt lányhoz vonzódni, sajnos buliban részegen lekaptam egyet és akkor jöttem rá igazán, hogy nem vonzódom a kövér lányokhoz, hanem taszítanak egyenesen. Az egy rémálom volt, azóta nem is kell egy kövér lány sem, nem tudom miért, de egyensen undorodom tőlük.

2012. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hát én ugyanilyen vagyok csak lányba, erre én is kíváncsi vagyok. 21
2012. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Figyelj....olyannal,akihez nem vonzódsz,nem szabad összejönni! Egyszer már én is beleestem abba a hibába, hogy lejebb adom inkább az igényeim és kész. Ki is húztam egy olyan illető mellett több mint 1 évet,akiről mindvégig tudtam, hogy nem a zsánerem,belsőre tökéletes stb....A kapcsolat egész ideje alatt arra gondoltam, hogy örüljek, hogy valaki szeret,meg nem lehet mindenki olyan,mint amilyet elképzelünk blabla. Szóval a teljes önámítás....

Nem szabad lejebb adni az igényeinket :)

2012. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok. Közöm nem volt még nőkhöz. De ha fegyverrel fenyegetnének sem jönnék össze egy idézem "ronda, dagadt lánnyal". Oké, leadom az igényeim, de azért kérem szépen! Maradj te is ezen a szinten, próbálkozz, aztán meglátod.
2012. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
mi a bajotok van a duci csajokal? ti bekepzelt f@szokja es azt javasolom hogy menj el dr.
2012. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mi a bajotok van a duci csajokal? ti bekepzelt f@szokja es azt javasolom hogy menjel el egy doktorhoz
2012. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szilvia Toth: miért beképzelt f*sz az, akinek nem zsánere a leírt nőtípus? Hmm? Indokold! Köszönöm.
2012. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az általuk szépnek vélt lánynak meg lehet hogy ők nem a zsánerei nah akkor meg jön az hogy miért ilyen köcsögök a lányok hogy nem kelletek nekik .. De ugyan ezt el lehetne mondani a lány verzióval is :)
2012. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

azért a moletteket nem kellene bántani, mert egy az hogy...lehet kissebségi komplexusa van az dott dagi személynek, meg egy molett lány is lehet ugyanolyan csinos, nőies vagy szép!

én 168cm 54kiló vagyok..mégsem vagyok megelégedve magammal, általában tetszem a fiúknak, de én is saját tapasztalatbol mondom hogy olyannal ne jöjj össze aki valamiért külsőre belsőre nem tetszik..nem vonzódsz úgy hozzá..az a másikkal szemben sem fer.

25 l

2012. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!