Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne csak a legszebb lányokat vegyem észre? Hogyan küzdjem le a túlzott válogatósságom? (22F)

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok. Már vagy 4-5 éve egyedülálló. Nem vagyok külsőre csúnya, átlag felett vagyok de nem vagyok top se (10/7 kb.)


Már jó ideje nincs semmilyen kapcsolatom, szimplán azért, mert csak a legideálisabb lányokat veszem észre, akik egyben gyönyörűek és okosak is szal nem azok a ribancok. Azon kivül az is még az oka a magányomnak, hogy mivel csak ilyen lányok kellenének, őket csak messziről figyelem, ilyen ritka gyöngyszemeknek tartom őket, és félek ha bepróbálkozok akkor vmit elszúrok, sosem érzem magam felkészültnek, hogy na most odamegyek és meghóditom.


Lehet persze h túl nagyok az elvárásaim. Egyik csúnyácska barátom is szintén ilyen nagy igényű volt, mire 21 éves lett és még mindig szűz volt, leadta a szintet a sajátjára és összejött egy ronda dagadt lánnyal. (Én nem vagyok szűz, volt már bnőm csak elég régen).


Amikor megkérdeztem ezt tőle hogyan sikerült ennyire leadnia a szintet, csak annyit mondott hogy nőre vágyott már nagyon... nem volt túl bizalomgerjesztő válasz.


Ti mit tudtok javasolni?


2012. jún. 15. 18:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az olyan csajokból akik bájosak, van vonzó kisugárzásuk és okosak is van 20-ból egy, és a konkurencia rájuk eszméletlen. Nem is beszélve arról h legtöbbjük foglalt.
2012. jún. 15. 18:48
 12/18 anonim ***** válasza:
szerintem a kövér, dagadt, duci, molett szavak nem szinonímák
2012. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

jó, asszem félreértés van... a barátom az aki összejött egy dagadt és csúnya csajjal, de ő alapból ronda pasi is.

Én nem vagyok ronda, de még a 10/7-es csajok (akiknél persze kizárt h dagadt és ronda), valamiért azok se kellenek csak az igazán gyönyörűek.

Mit tegyek?

2012. jún. 15. 19:10
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
vagy tűzönvízen át mész és próbálkozol a visszautasítások ellenére vagy egyedül maradsz akkor. ez ilyen egyszerű
2012. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nincs ronda no, csak keves alkohol...
2012. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hát sztem meg vannak ronda emberek:D
2012. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 omba ***** válasza:

Szóval te úgy látod, nem béna vagy, hanem valami magas szinten gondolkodol?

Le nem adod, egy normális nőig, egy rendkívüli lányt pedig meg se mersz szólítani.


Azt hiszem, én nem értek egyet veled.

2012. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

uccsó: le merném szólitani, nem a visszautasitástól félek.

Attól félek, hogy elszúrom a dolgot, mert hát ugye ha elsőre elbénázom akkor arra a csajra már hideg vizet ihatok. És ilyen igazán jó nők ritkák érted...


Bár ahogy a válaszokat olvasom, asszem tényleg meg kell tennem és bepróbálkozni... ha meg nem jön össze akkor tovább és tovább keresni, mert valszeg nem tudnám leadni a szintet.

2012. jún. 15. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!