Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányoknak csak az idősebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
pl van egy 14 éves lány és az miért nem járhatna egy 13 évessel vagy 14 évessel miért kell neki egy 17-18 éves??
2012. jún. 15. 15:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
mert a lányok hamarabb érnek. nem vettétek még bioszból?
2012. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, engem a te korodbeli lányok folyton elutasítanak, ha megtudják a koromat. Ha szerencsém lenne, akkor végre találnék egy olyan 14 év körüli lányt, aki nem utasít vissza a 22 évem miatt, bár tudnám hol kéne olyan lányt keresnem! Valaki tanácsokat adhatna nekem, mert nekem valamiért csak ők jönnek be!
2012. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
igen hamarabb érnek, ezért 2-3 évvel idősebb srác egy szinten van velük, többnyire
2012. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok már, nekem is az idősebbek jönnek be, a korombeliek komolytalanok...
2012. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert egy lány agyilag egy 2-3 évvel idősebb fiúval van egy szinten.
2012. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Gondolom azért csak ők jönnek be kedves 22 éves, mert az idősebbeket nehezebb behülyíteni és könnyebben észreveszik mekkora lúzer vagy.


Kérdező: a lányoknak fontos, hogy a párjuk mellett biztonságban érezzék magukat (ez is evolúciós dolog), és lássuk be, hogy egy kicsit idősebb, testileg érettebb fiú mellett erre jobb esélyük van, mint egy náluknál fiatalabb mellett.

2012. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nekem eddig 2 pasim volt, es mindketto vagy 10 evvel idosebb volt nalam. en szemely szerint a komolyabb embereket szeretem, es akarhanyszor probalkoztam korombelivel, (17 eves korom ota nem), midegyik rettento gyerekes es idegesito volt.

23N

2012. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Mert egy lány agyilag egy 2-3 évvel idősebb fiúval van egy szinten."


lófaszt. 14-15 éves lányok valami hihetetlenül komolytalanok, vihorásznak össze-vissza minden apróságon.

17F

2012. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

mert a lányok azt hiszik, hogy korábban érnek, pedig nem.


Csak menő a barátnők előtt felvágni egy idősebb fiúval. Meg egy idősebb fiúnak már több tapasztalata van arról, hogy hogy kell egy nővel bánni. Meg az idősebbeknek már van önálló egzisztenciája.


Randiztam én is már nálam 5-6 évvel fiatalabb lányokkal. Mind azt mesélte, hogy ő milyen érett, és az idősebbekkel érzik jól magukat. Aranyos kis csitrik voltak, nem voltak egyáltalán érettebbek. (Randiztam már 4.5 évvel idősebb lánnyal is, ő sem volt érettebb.)


1-2 év az meg szerintem statisztikai hibahatár.


25/F

2012. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Mert egy lány agyilag egy 2-3 évvel idősebb fiúval van egy szinten."


Ez hülyeség, a középsulis csajok agyilag még zoknik. Idegesítőek, vihorásznak mindenen, borzasztó.


22F

2012. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!