Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Telefonon zaklat a szerető?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon zaklat a szerető? Nem tudom. A férjem egyik napról a másikra vett egy okostelefont, és nemsoká hívásvisszahívó sms-ek érkeztek napi 3 átlagosan.

Figyelt kérdés

Mikor felvetem a telefont, lerakták, hallgattak, majd egyszer beleszólt egy női hang, hogy ő biztos nem telefonált. Mikor egyszer visszahívtam az sms után és felvette, megint hallgatott, azt mondtam neki fel fogom jelenteni. Erre megint kért visszahívót.Akkor érdekes beleszólt és azt mondta, hogy elnézést, de a nagybátyja ezt a számot adta meg neki, vagy a kisöccse szórakozott, nem tudja.

Szerintem ez annyira hihetetlen és még hazugságnak sem állja meg a helyét.

A férjem azt mondja, valaki szórakozik, vagy lehallgatnak, ne foglalkozzak vele. Nekem viszont gyanús, mert hirtelen havi 1-ről, napi szinten kívánt meg engem.A havi 1 tudom durva.


2011. nov. 16. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
"a nagybátyja ezt a számot adta meg neki, vagy a kisöccse szórakozott" -nagyon sok nagybátyja és kisöccse lehet ennek az okostelefonálónak.
2011. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
nem értem, h abból h megkiván téged, h következtethetsz arra h megcsal :)
2011. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Miért veszed fel másnak a telefonját ?

Miért lényeges , hogy okostelefont vett ?

2011. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

Az egész történet érthetetlen . Miért hívsz vissza valakit másnak a telefonjáról ?

Magánszféráról hallottál ?

2011. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó: Szép kis paraszti eszed van már nem azért.


Ilyen esetben hadd nézze már meg a férje telefonját


Kérdező 100% h megcsal a párod,sőt már abból kivettem h jobban kíván,tudom miről beszélek.Próbáld lebuktatni.

2011. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Közös telefonnak vette, hogy elérjük egymást, ha valami baj van, csak régóta kellett volna és kedden 15:5 perckor egyszer csak meg kellett vennie. Ez volt érthetetlen, pedig ugyanúgy nem volt pénzünk.

Így a magánszféra kilőve. Már bocs.

2011. nov. 16. 18:09
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
miért egyértelmű jel az h jobban kiván?
2011. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#5 - nem biztos! lehet, hogy csak rácuppant egy maca. Attól még nem biztos, hogy kölcsönös! a ffiak hiúak: sokszor ezért nem rázzák le, aki koslat utánuk

(aki meg nem érti, mi az ut. mondat: hirtelen, felborzoltan kanos lett,na.Ez is arra utal,valaki hergeli)

2011. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Normálisvagy? ***** válasza:

"Közös telefonnak vette, hogy elérjük egymást, ha valami baj van, csak régóta kellett volna és kedden 15:5 perckor egyszer csak meg kellett vennie."


Mi van? :O Basszus biztos, hogy téged a férjed nem az eszedért szeret!

2011. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mi baj van az eszemmel nem értem?

Ha valaki huzamosabb ideig megelégszik a havi egy alkalommal, mi történik vele hirtelen, hogy naponta akarja a házaséletet.

Én arra a következtetésre jutottam, hogy eddig a nővel volt, azért nem kívánt, most meg szakítottak, azért kíván és azért lettek a telefonok.

Most miért vagyok hülye?

2011. nov. 17. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!