Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat mondják, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat mondják, hogy a pasik túl sokat próbálkoznak. Szal mindenhol, szórakozóhelyen, neten, akár az utcán/buszon is. Nektek hány %-a sikeres a kezdeményezésiteknek?

Figyelt kérdés
a kérdés a fiúknak/férfiaknak szól..
2012. jún. 15. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi számít sikeresnek? Az estek kb 60%-ban eltudok beszélgetni egy vad idegen csajjal, 40% megadja a telefonszámát aztán valami, és kb 10% egyezik abba bele, hogy randizzunk egy közösen megbeszélt időpontban. Én megvagyok elégedve ezzel az aránnyal.


22/F

2012. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A kezdeményezéssel nekem soha nem volt problémám, rendszerint szóba tudtam/tudok elegyedni a lányokkal. Tehát olyan soha nem fordult még elő, hogy azt mondták volan hogy "menj innen, hagyj békén". Ha láttam rajta viszont egy 5-10 perc beszélgetés után hogy nem vagyok az ideálja, rendszerint én voltam az, aki abbahagyta a beszélgetést és búcsút intett a másiknak. Személyes tapasztalataim szerint a kezdeményezésnél, a megszólításnál kicsit talán nehezebb, amikor randira hívod az adott nőt. Ott ugyanis kiderülhet, hogy teljesen más személyiségek vagytok, és nem illettek össze.

2012. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl sokat próbálkozunk?Ebben az évben csak 1szer kezdeményeztem az is pokolian sikerült meg már én se vagyok 20 éves.Egyre nehezebb nyitni, megtenném de a csajok is nagyon önbizalomhiányosak.Ránéz az ember, ő meg villámgyorsan lenéz...


Kérdésedre válaszolva netten sok elútasitás volt 95%ban, de mondjuk én is útasitottam el csajokat, ha egyáltalán elútasitásnak nevezhetjük, hogy meglátom a fényképét és nem tetszik és legközelebb nem keresem.A utcán sose volt merszem, pedig sokszor terveztem, buszon meg pláne nem.Egyszer utcán mosolyogtam egy csajnak az meg mikor látta nagy büszkén mutatta hogyha akarok valamit akkor húzzam oda a belem, de nem tetszett a hozzáállása, arckifejezése.Százszorta jobban szeretem azokat a csajokat akik visszamosolyognak az emberre.

2012. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a lányokra várok, így 100% ban sikerem van, nem ér elutasítás, ezért jónak tartom magam, hogy sikerült legyőznöm az elutasítást!
2012. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!