Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, aki ráadásul az osztálytársam volt. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval a helyzet a következő:van egy lány aki nagyon tetszik nekem,és régen osztálytársak voltunk nekem már akkor is bejött,de nem tettem semmit,így szépen elfelejtettem.Legutoljára 4éve beszéltem vele,de pár napja összefutottam vele és tök jól elbeszélgettünk.A beszélgetés után tudatosult bennem hogy még mindig nagyon tetszik és többet szeretnék tőle mint barátság.Mivel egyetemen tanul ezért ritkán jár haza.Szerintetek mit tegyek?

ős is és én is 20



2012. máj. 28. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hehh... ez aranyos. :D Hívd el találkozni, beszélgessetek többet. Hajrá! :D
2012. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a beszélgetés sose hátrány. Hívogasd el, aztán majd alakul.
2012. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shaddark ***** válasza:

A nyáron még akármi is lehet de kétlem hogy ha visszamegy az egyetemre ott nem alakul ki más kötődése...

Ha el tudod fogadni mint nyári kalandot akkor hajrá :)

2012. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam, annyi különbséggel, hogy tudtuk egymásról, hogy tetszünk egymásnak, és én nem felejtettem el őt az évek alatt. Én megpróbáltam, nem jött be, részéről teljesen elmúlt az érdeklődés.

Ettől függetlenül neked simán sikerülhet, csak ki tudja, ő hogy viszonyul hozzád ennyi év után. Ha úgy tekint rád, mint potenciális ismerkedési lehetőség, akkor összejöhet a dolog, de ha úgy könyvelt el, hogy 'aha akit évekkel ezelőtt ismertem, de már kihúztam a listámról' akkor ezen az állásponton szerintem nehéz változtatni.

Szerintem már csak azért is érdemes lenne dűlőre vinned a dolgot, hogy ne maradjanak benned kérdések, hogy mi lett volna ha, vagy később felötlik benned, neked mégiscsak ő kellene. Sokkal jobb ha nincsenek ilyen elvarratlan szálak az életedben, én is sokat reménykedtem, filóztam ezen, hiába.

Ismerek jó pár embert, akik igaz gimiben voltak osztálytársak, de utána összejöttek, szóval nem lehetetlen.

Ami a távolságot illeti, és azt, hogy ritkán jár haza... a távkapcsolat szívás. Ha van előtte közösen töltött pár hónap, gyakori találkozással, úgy kibírható egy ideig, de én semmiképp se mennék bele, ha rövid időn belül (fél-egy év) nincs kilátás arra, hogy újra egymás közelében lesztek.


Hívd el fagyizni, pizzázni, mintha csak érdeklődnél egy régi ismerős iránt, de persze amikor már ott van, egyértelműen jelezd, hogy többet akarsz, de azért ne hozd rá a szívbajt.

Csak bátran! :)

2012. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shaddark ***** válasza:

Ne hozzd rá a szívbajt D Akkor ne hosszú ballonkabátban hívd fagyizni :))

Szerintem ha megmondod neki hogy most hogy újra látod tetszik neked és udvarolni fogsz neki egész nyáron az biztosan bejönne neki, a csajok szeretik a határozott, őszinte férfiakat...

2012. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne hozd rá a szívbajt = ne azzal indíts hogy szerelmes vagy belé meg húú de tetszik, mert megijed :D
2012. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shaddark ***** válasza:
Oké, értettem én csak poénkodtam.
2012. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!