Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velem, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ivan Iljics kérdése:

Mi történik velem, valaki átélt már ilyet? Nem igazán tudom hogy változzak "vissza".

Figyelt kérdés

Én nem vettem észre de a barátaim arra figyelmeztettek hogy csak "játszom" a lányokkal. Nem keresek kapcsolatot csak flörtölök és kedves vagyok. A barátaim szerint ha így folytatom valakinek a szívét csúnyán össze fogom törni.


Lehet köze van ahhoz hogy néhány hónapja visszautasított egy lány akibe bele voltam zúgva.


2012. jún. 15. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
igen van! így akarsz akaratlanul bosszút állni
2012. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok a pasikkal, próbáltam kapcsolattal szétoszlatni ezt, de azt sem vettem komolyan és hamar vége lett...szóval fogalmam sincs...

19L

2012. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A hormonok dolgoznak. Nyugalom, el fog múlni. Mellesleg csak azért ne próbálj meg más lenni, mert azt mondják. Tegyél egy szép nagy lépést hátra. Gondold át, hogy te mit akarsz. Mindenki akar valamit. Ha meg most nem akarsz senkit sem az életedben, akkor üljél le tanulni, és ha elvégezted az orvosit, vagy valamelyik elit egyetemet majd megmutathatod annak a csajnak, hogy hibázott, mikor visszautasított. :) A bosszú nagyon édes XD
2012. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!