Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha véletlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye Barom kérdése:

Mit tennél, ha véletlenül megtudnád, hogy a pasidnak viszonya van egy férjes nővel? Felhívnád a nő férjét?

Figyelt kérdés
Sgeítsetek, mert nem tudok józenul gondolkodni!
2012. jún. 16. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem hívnám fel a nő férjét (a bosszúállás elég nevetséges dolog), viszont megkérném a páromat,hogy őszintén mondja el, miért csinálta és mennyi ideje tart, és hogy miért nem mondta el. Ennek függvényében döntenék a szakítás felől.
2012. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Problem? ***** válasza:
Pasidat hagyd ott nem tudhatod milyen a férj stb.... inkább magától jöjjön rá mint az hogy te teszel tönkre egy családot.
2012. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
úgy rühellem amikor valaki kikezd egy olyan emberrel akinek van valakije, először be kéne fejezni a nem működő kapcsolatot és utána témázgatni mással. szerintem mond el neki végül is neki is joga van tudni. aki csalja a párját számoljon azzal hogy lebukik. na és most kedves álszentek megint le lehet szavazni!
2012. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ahogy látom a humorod is elhagyott.

leírom megint, mert töröltetted: Attól függ van-e gyerek. A gyerek ugyanis szent

2012. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Geerynek teljesen igaza van! Viszont azért előbb a férjeddel kéne beszélned. Ha felhívod a nő férjét... hát nem tudom. Végül is szerintem nem csinálsz hülyét magadból, azt már csináltak belőled ők a hátad mögött. Ha a férjed tagad, akkor sem lenne szabad a nő férjét felhívnod, én mégis biztosan ezt tenném! Ahogy Geery írta, aki ilyet tesz, az számoljon a következményekkel!
2012. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!