Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti foglalkoztok azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoztok azzal, hogy a barátotok/barátnőtök hány nővel/pasival volt előttetek?

Figyelt kérdés
Engem kicsit zavar, hogy a mostani barátnőm 3-4 év alatt 6 pasival volt, ebből eggyel 1 évig szóval 2 év 4-5 pasi, nekem furi.... vagy lehet én vagyok csak hülye... :)

2012. jún. 16. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Én tudom hogy a pasim elég sok csajjal feküdt össze eleinte zavart de már nem érdekel a lényeg hogy most velem van és kész :D
2012. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Múlttal nem foglalkozom amíg nem lesz a jelen, hibáikat kideríteném és tanulnék belőle.
2012. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Nyugi engem is zavart hogy előttem voltak pasijai a barátnőmnek,de már nem zavar.Velem már majdnem 2 éve van ezalatt csomó mindent nyújtottam neki amit előttem senki más.

Ne foglalkozz vele,mert tényleg nem számít.A lényeg az,hogy szeressen és hűséges legyen.

Nem biztos,hogy tehet róla,hogy előtted nem jöttek ki jól a dolgai.

2012. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Volt egy-két másodperc, amíg belegondoltam, csak abba, hogy hát, érdekelhetne ez, akár... De nem. Minek?

Az efféle számok nem mondják meg a tapasztaltsági, érettségi és egyéb szintet. Nem derül ki az sem, meddig volt együtt kivel, mit csináltak, mit nem vagy mi volt a hiba, miért nem ment nekik a dolog. Ezek a számok, önmagukban, nem mondanak semmit.

Tehát nem érdekel, nem fontos. Ha szeretne mesélni, meséljen; én is mesélek, ha épp az van. *kezetszéttár*

2012. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit így megnyugtatás képpen,hogy olyat úgy sem találsz aki egyáltalán nem vagy csak kevés pasival volt,mert minden csaj próbálkozik :D
2012. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavar, mert egymásnak voltunk az elsők :D


22/L

2012. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én foglalkozok, mert nem csak egy jöttmentet akarok ideig-óráig, akit az ágyon kívül nem is ismerek, hanem egy teljes értékű társat mindenestül. Tehát minden számít.
2012. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!