Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik micsináljak? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú de nemmerek nyitni felé mertmár elutasított egyszer mikor előtte egyértelmű jeleket adott arra hogy neki is tetszem én még aztis mondta hogy nagyon szeret de aztán került egy darabig aztán beszéltünk de nemlett jobb és aztmondta egy kicsit több mint barát nyáron gyakran fogunk arra járni egy barátnőm miatt szóval nemtudom hogy történhet-e valami szerintetek micsináljak hogy felkeltsem az érdeklődését vagy egyáltalán van esélyem nála? most volt a ballagása is és sokat gondolkoztam hogy vegyek e virágot neki vagy ne végül nem vettem szerintetek kellett volna? köszönöm a válaszokat előre is remélem tudtok segíteni :)
2012. jún. 16. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
mielőtt elkezdesz udvarolni, alázkodni egy férfinak, nézz utána magyar helyesírás szabályai című könyvben az írásjelek fejezetnek!!
2012. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem mindegy neked hogy teszek-e ki irásjelet vagy sem elfelejtettem és nem ez a lényeg értelmes választ adj inkább vagy ne szolj hozzá az egészhez.;) puszcsáá
2012. jún. 16. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!