Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy nem érdekel más csak Ő?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt a párommal, van sok pasi aki rám van akaszkodva :S és ennek ő nem nagyon örül... Tudom hogy szeret, és nekem is csak Ő kell! De mégis fél, hogy egyszer beadom a derekam és megcsalom, pedig sose tennék ilyet! Hogy értessem meg vele hogy csak őt szeretem és nem fogom megcsalni?:(
2009. júl. 5. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszintén, ugyanúgy, mint itt, ahogy leírtad. Ha már elérkezettnek látod az időt, mondd el neki, hogy össze is kötnéd vele az életed, ha arról lenne szó.
2009. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De annyiszor mondtam... De ő sajnos sokat csalódott, elég érzékeny fiú és hát valami nagyon nagyot kéne már dobnom hogy tényleg megnyugodjon:(
2009. júl. 5. 10:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Csinálj neki egy romantikus estét...meg egy ppt kettőtökröl tele szerelmes versekkel...gyertyafény,vacsora amit te készítesz...én rántott sajtot csináltam ekkor,kicsit túrógombóc íze volt,de örült neki a barátom:D Szerintem ezt megpróbálhatod,örülni fog neki:)sok sikert
2009. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez jó, megpróbálom :) Olyan kis hülye... Tudja jól hogy imádom és semmiért/senkiért nem hagynám el és mégis fél...
2009. júl. 5. 11:00
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet elkeseritelek,de ezen csak az idő segit,és hogy rengeteget vagy vele,és kismillioszor is elmondod,kimutatod h mennyire imádod

nekem ez másfél évembe került mire elhitte h csak őt,és senki mást,pedig én soha nem adtam rá okot,h ne bizzon bennem,csak előttem volt aki megcsalta,és ezért...de türelem,és megvan az a bizonyos rozsa is...megéri

22/L

2009. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát oké, megfogadom a tanácsod...:)

Amúgy minden nap vagyok vele, naponta 8000szer elmondom hogy imádom, és tudja is jól, talán már kezd nem annyira félni, de msot hogy bejöttek a képbe ezek a kö..csögök... Talán nem kellett volna elmondanom neki hogy rám vannak szállva?

2009. júl. 5. 11:56
 7/11 anonim ***** válasza:

néha jobb ha nem tudja h másnak is teccel...esetleg a probálkozokat -amikor párod is láthatja,esetleg egy olyan ismerős,aki fix h elmeséli neki-elküldheted melegebb éghajlatra


mondd el neki,h azok hozzá képest sehol sem vannak,és hasonlok...és megne probáld azt ecsetelni,h egyik másik pasi milyen helyes valojában...

2009. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nem is tetszik egyik sem... Úgyhogy nem is mondanám hogy helyesek... mert pff...:S annyira szánalmasak..
2009. júl. 5. 12:25
 9/11 anonim ***** válasza:
ezt mondd el neki is...nem lehet elégszer
2009. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha elmondod neki hogy vannak próbálkozók...a lelkednek is jobb...meg ki tudja hogy ki kavarna be esetleg:S
2009. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!