Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a kiszemeltemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kiszemeltemet érdeklem? És a haverját? Hogy mondjam el neki hogy engem a haverja érdekel?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác már majdnem 1 éve kiszemeltem.

Mindig nagyon néztem és szerinten ez neki fel is tűnt.

Ő is mindig rámnéz.És elkeztem "nyomizgatni" utána mert nagyon érdekelt.Felvettem msn-re de sajnos nagyon ritkán van fent. 2 hónapja vettem fel és eddig 2x beszéltünk. És a haverja (akit látásból ismerek) felvett msn-re mert megnéztem myvip-en az adatlapját.Jókat beszélgetünk majdnem mindennap.És bejelölt iwiw-en facebookon.meg myvipen.És msn-en is mindig ő ír rám.

Nemtudom..de szerintetek lehetséges hogy akar valamit..?

Valahogy elkéne neki mondanom hogy nekem tetszik a haverja.És jobban meg szeretnék vele ismerkedni.

De elég furcsa mert amikor felhozom az illetőt témaként.pl.mgkérdezem hogy ezen a képen a... van?

És nem kérdezi meg hogy miért kérdezem..

Lehetséges hogy nem akar velem róla beszélni.Nem akarja hogy közelebbről megismerjem.vagy talán féltékeny?..Sokak szerint nem akarja hogy valaha is összejöjjek a haverjával..

Valahogy lépnem kéne.De az nem gáz ha megmondom neki hogy "hallod nekem tetszik a ... " ?

Vagy hogy mondjam meg neki..?

Félek hogy nem reagál valami túl jól..:S


Segítsetek..

14/L

17/F


2010. aug. 27. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda ahhoz a sráchoz amelyik tetszik és hivd el vhova és beszélgessetek. Ha engem elhivna egy csaj tuti elmennék vele.
2010. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Haverjának nyilvánvalóan tetszel, ellenben a kiszemeltednek meg nem. (Ha tetszenél neki, már rád írt volna, szóval olyan kocsi után futsz, ami nem fog felvenni.)
2010. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj és keress olcsó gogotáncosokat!
2010. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!