Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kell ismernem mint férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell ismernem mint férfi (22), hogy nem tudok mást nézni egy csajban csak a kinézetét, egyszerűen nem tudom értékelni semmilyen belső értéket. Ezzel más is van igy?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Értékelem az őszinteségedet!


De velem nem szokott lenni, én egyszerűen nem tudom nem nézni a belsőt.

2012. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem vagyunk egyformák..sokat fogsz még e miatt szívni..33f
2012. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szerintem minden egészséges férfinek számít a külső.

Én próbáltam lejjebb adni az igényeimet és részegen voltam kövér lánnyal, de azóta tudom, hogy nekem ez nem megy, nem vonzódom, inkább undorodom a kövér lányoktól.


Ami nem megy azt felesleges erőltetni és nyugodtan lehet felszínesnek nevezni, akkor az vagyok, de inkább maradjak egyedül, mint legyek olyan lánnnyal, akihez semmi vonzalom nem fűz már testileg sem.


A szex az egy alapdolog egy kapcsolatban és csak olyannal érdemes csinálni, akihez testileg-lelkileg vonzódunk, de legalább testileg.

2012. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hidd el,sok ilyen nő van,mint te,biztos találni fogsz majd valakit.
2012. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagyon függ attól, hogy mennyire van tele a zacsi. Legalább is Nálam így van.
2012. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam a külső ugyan olyan fontos, mint a belső. Szóval egyik sem működik a másik nélkül. :)

#1es voltam.

2012. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem teljesen igazad van, én is így vagyok vele. Bármennyire is szerettem az első páromat egyszerűen egy idő után nem tudtam meglátni benne a nőt, emiatt a szexuális életünk is silány volt. A második párom sem volt modell de sokkal nőiesebb alakja, mozgása volt. Sokkal jobban élveztem azt a kapcsolatot.


Belső értékekről meg annyit, hogy ha hűséges, nem költekezik két kézzel, s csak ritkán hisztizik akkor a többit simán elfogadom. Hidd el bele lehet szeretni egy nő hibáiba is.

2012. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
velem is szokott így lenni,de azért mert néha nincs mit értékelni a külsőn kívül.amit én sajnálok a legjobban...
2012. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mindig az összhatások híve voltam, de idövel pár Nönek köszönhetöen nem érdekel a kinézeten kívül más, mert tudom, hogy nem tapadok meg egy mellett sem.

Nem akarok.

2012. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját..?! azért nem tudod értékelni mert itt tart az értékrended..sokat kellene saját magaddal foglalkoznod,h fejlődj,és talán lesz más minőségű igényed..34f
2012. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!