Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim azt hallotta egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt hallotta egyik barátjától, hogy neki a bnője megengedi h megcsalja, csak az a feltétel h ne tudja meg utólag. Tőlem is ezt kéri! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakitani semmiképp nem akarok mert annyira szeretem, de azt se hogy folyton arra gondoljak, hogy most éppen más csajokkal kefél. Borzalmas lenne. Pedig nagyon erősködik azzal hogy manapság ez a divat... tényleg igy van? Mit csináljak? (22L 22F)
2012. jún. 17. 02:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
DOBD MÁR ŐT A FENÉBE TE, NEM LEHETSZ ILYEN HÜLYE 22 ÉVESEN HUUU DE FELKUROD AZ AGYAM...
2012. jún. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úrusten. Hát ha úgy is szeretni fogod hogy megcsal akkor hajrá. De ha nem birod elviselni szakítás nélkül nem fogod tudni megoldani. AM manapság ez nem menő hanem hűtlenség.


20/F

2012. jún. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

értelmetlen a kérdésed.

ki olyan hülye,hogy elmondja a csajának,hogy időnként félrekúr.

ha meg ezt kéri,ahelyett,hogy csinálná,az teljesen életszerűtlen lenne,ezért nem hiszem el.

2012. jún. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
am ja elsőnek van igaza. 22 éves létedre lehetnél ennyire értelmes...
2012. jún. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy a te értékrendedbe nem fér bele a megcsalásosdi, tehát vagy menjen a fenébe, vagy ha marad, akkor legyen hűséges. (Bár őszintén szólva, egy ilyen kérés után én nem tudnék megbízni benne.)
2012. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

SZAKÍTS!!!!!!!!!!!!!

Vagy maradj hülye, és szenvedj. De ne írj ki több kérdést ezzel kapcsolatban.

2012. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így kéri akkor már 100%, hogy amúgy is félrekefél sutyiban.
2012. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Ez a retardáltak divatja.

Ha két ember szereti egymást, akkor nem csalogatják meg a másikat.

DOBD KI! Ez az a "férfi" típus, akinek repülnie kell a fenébe, mert egy nagy büdös senki!

2012. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már a kérdés felvetésekor elküldtem volna a p.csába.
2012. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Namajd most lemegy itt a szazalekom kicsit de szolok hogy nallunk ez mukodik,kb egy eve vagyunk egyutt a baratnommel es miutan van egy ket regi csaj ismerosom akik mindenben benne vannak es nehezemre esik nem kapni az alkalmon felhoztam a temat.Namost nekunk meglehetosen bensoseges a kapcsolatunk,bizunk egymasban,es ha valami van miert ne kerdezhetnem meg a baratnomet hogy mit gondol rola?? Hozzateszem szeretem ot,es sem ot sem egyetlen elozo baratnomet sem csaltam meg SOHA,de igen vannak akik letudnak ulni es nyitottan meg tudjak beszelni meg ezt is!!! Nos o erre akkor azt mondta hogy nem banja de,figyeljek oda az egeszsegunkre,valamint hogy ne tudodjon ki mert gaz lenne ha az ismerosok valamint pl az edesannya ezt megtudna mert ez egy nem elfogadott es kinos jelenseg.+ hogy neki is van egy ket pasi akikre vagyik de eszebe sem jutott hogy ilyesmit felhozzon mert nem nezte ki belolem hogy beleegyezek de akkor termeszetesen o is lezavar neha egy egy numerat ha osszejon neki,ez persze reszemrol rendbe.Megegyeztunk hogy ez nem zavarhat be a mi nemi eletunkbe,sem barmi masba.Tehat ugy tervezzuk hogy akkor tortenjen amikor a masik nincs kepben,tovabba nem akarunk tudni egymas ugyeirol es ugylegyen szervezve hogy meg gyanu se legyen rola hogy mikor kivel mi tortenhetett.Azota 3.5 honap telt el es nekem 2x volt meg masik csaj,hogy neki hany reckaja van nemtudom de nem is erdekel.Hozzatenem ha nemet mondott volna elfogadtam volna,volt mar ennel hoszabb kapcsolatom es hu voltam,de ugyereztem vele errol lehet beszelni,es ha nemet is mond nem lesznek kovetkezmenyei hogy egyaltalan hogy jut ilyesmi eszembe,tovabra is bizott volna bennem mert ismer,es tudja hogy nekem az adott szavam betartasa fontos. Kerdesedre valaszolva viszont nem hinnem hogy ez gyakori eset,meg hogy divat,nemtudom nallad a sex mennyire erzelemhez kotott,de esetleg felajanlhatnad hogy(amennyiben tenleg ugyerzed)neked is lesznek kicsapongasaid...valamit-valamiert nemde? Ha nem jon be az otlet akkor ne egyezz bele,de nagy az eselye hogy megcsal ha mar annyira eroskodik es gyozoget ugyanis ezekszerint o mar teljesen beleelte magat,na reszemrol ennyi gondolom eleg is...
2012. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!