Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha a pasi izzad mint állat?

Figyelt kérdés
Nem kövér, hanem természetéből adódóan. Szex közben zavarna titeket, hogy szó szerint folyik minden? :) Vagy más helyzetben gáz, ha állandóan törölgeti magát, és mindig átizzat a póló, ing?
2012. jún. 17. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én most úgy írok ide, hogy úszok a verejtékben. Ilyen fajta vagyok és baromira zaver engem is, a szexről nem is beszélve, főleg nagy melegben. :D
2012. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon. Volt olyan pasim, aki ha felül volt, törölgetnem kellett a homlokát, hogy ne csöpögjön a verítéke a szemembe.


21/L

2012. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez mennyire taszító? Csak rossz, vagy akár válóok is? Mit mondtál neki? "Semmi gond előfordul." "Kérlek ne izzadj össze." ??!!??
2012. jún. 17. 12:08
 4/14 anonim ***** válasza:
A hiperhidrózis gyógyítható betegség!Menj orvoshoz.
2012. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
válóok nem, de sokszor azért nem bújok hozzá, mert nem akarom, hogy összeizzadja a frissen mosott hajamat, vagy ha összebújok vele, kicsattog a bőröm az Ő izzadságától.
2012. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem a stressz miatt volt hogy ömlött rólam,mostanában normalizálódott.
2012. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen exem... a szexig nem jutottunk el, de elég zavaró volt amikor bulizni mentünk és folyt róla a víz... meg így próbáltam megölelni vagy valami és tiszta víz lettem.. :s nem ezért szakítottam vele, de azért zavart..
2012. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy évekig kibírnátok egy ilyen palival, meg lehet szokni? Én akkor tudom normalizálni az izzadásom, ha napi 2 dl bevitt folyadékra megyek le. De úgy meg magamat csinálom ki. Én nem vagyok kövér.
2012. jún. 17. 13:23
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

Ha egy nőnek ez taszító akkor nyugodtan passzolom a melót és dolgozzon ő!!! Majd én hanyatt fekszek és élvezem ahogy ugrál rajtam!!! Na nehogymár a befőtt tegye el a nagymamát!!!!

28F

2012. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy meg lehet-e szokni, engem zavart az elején, de amúgyse tartott sokáig... szóval passz
2012. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!