Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek többet érez, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet érez, mint barátság? Ha nem, akkor mégis miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki nemrég tetszett meg nekem. Az utóbbi pár hónapban mellette ültem, de akkor még nem tetszett, csak kb 1 hete.. Az órákon néha beszélgettünk erről-arról, de gyakran ő kezdeményezte. Más órán, mikor ő máshol ült, gyakran rám nézett és mosolygott rám, én meg visszamosolyogtam, de néhány szünetben is "eljátszotta" ezt, meg ha pl meglátott az utcán vagy valahol. Észrevettem, hogy az osztályban más lányokkal nem annyira kedves, másra nem mosolyog, mint rám. Velem mindig kedvesen, aranyosan beszél, rajtam kívül még 2-3 lánnyal kedves (őket régóta ismeri, mert osztálytársai voltak, de engem csak szeptember óta), de rájuk ahogy figyeltem nem szokott mosolyogni, mint rám.

Egyszer mikor vártam a buszváróban, ő hamarabbi busszal ment el (máshol lakik mint én) és integetett az ablakból nekem, meg mosolygott is.

Most van barátnője néhány hónapja, de ezeket már azelőtt is csinálta, mikor még nem voltak együtt.

Szerintetek tetszem neki, vagy akkor miért ilyen aranyosan viselkedik velem? Jövőre is mellette fogok ülni néhány órán, mert megígértem neki. Ha tényleg többet jelentenék neki, mint egy barát, akkor én is hogyan kezdeményezzek? Vagy inkább ne, mivel barátnője van?


2012. jún. 17. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Jólvan, látom hülye tinilányokból van raktáron bőven.
2012. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha lehet, akkor inkább a kérdésre válaszoljatok! Köszönöm!
2012. jún. 17. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Légy erős: ez válasz volt.
2012. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor megfogalmazom érthetőbben: arra kérek választ, hogy ti mit gondoltok arról, amit a kérdésben leírtam, szerintetek tetszem-e a fiúnak vagy sem.
2012. jún. 17. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
haggyad...ha kellesz neki tesz az ügy érdekébe...tapasztalat
2012. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!