Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Több éve vagyunk együtt a barátommal,egy hete szakítottam vele,mert mostanában sok volt köztünk a konfliktus,ugyanis az utóbbi fél évben szinte csak hétvégén tudtunk találkozni.Ő akkor azt mondta,hogy nem akar elveszíteni és nagyon szeret,viszont azóta nem keres.Ez számomra furcsa,mert eddig ha hasonló történt,mindig keresett,érdekelte,hogy mi van velem.Szerintetek mi történhetett?Van valakije?Én felhívtam,mert szeretném vele újrakezdeni,holnap találkozunk,és nem tudom,hogy viselkedjek.Mit javasoltok?Ti mit tennétek a helyemben?
2012. jún. 17. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Kidobtak, edd meg a szart amit magadnak kavartál.
2012. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló.

Ha figyelmesen elolvastad volna ,amit írtam,akkor tudnod kellene,hogy én szakítottam vele...

2012. jún. 17. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elírtam: Kidobtad*
2012. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát menj el, és egy kis feszült hangulat után mondjuk a találkozó időtartamának a negyede után fesd rá magad. Be fog jönni neki, hirtelen csókold meg vagy ilyesmi. Persze ez egy vélemény, sok sikert neked.
2012. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül tévedett az első akkorát.

Szakítottál vele, és vártad, hogy megint utánad másszon. Nem jött be.

Harmadjára elege lett abból, hogy a szakítást figyelemfelkeltésnek szánod. Most komolyan vette.


Remélem tanulsz a hibádból.

2012. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma 14:14!

Köszönöm,megpróbálom :)

2012. jún. 17. 14:27
 7/7 anonim válasza:
Ha te dobtad ki, ne te várd hogy ő keressen téged. Az a véleményem hogy ha van abban az emberben némi büszkeség, vissza fog utasítani, főleg azok után hogy nem is keres téged.
2012. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!