Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott szitu: discoban táncol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott szitu: discoban táncol egy lány. Hogyan szólítsam meg?!

Figyelt kérdés

táncol egy tök ismeretlen csajszi, hogyan szólítsam meg, mit modnjak neki?

keresőbe is bartam a kérdést, és írtátok sok helyen ,ohgy nem aza fontos mit modnasz, hanem hogy hogyan mondod...

az a baj velem, ohgy félek odamenni, és kezdeményezni...megéht nemisnagyon tudom ,hogy mit modnjak neki...:/

ha ismeretlen számomra a csajaszi meg vagyok lőve. baráti körben tök más vagyok, de egy idegen csajjjal egyszerűen enm tudom ,hogy mégis nah...XD hogy teremtsek beszédhelyzetet...


pl iyleneket kéne, ohgy

"szia nagyon csinos vagy, táncolunK?"

"régóta figyellek, és te vgay ma a legszebb lány itt, meghívhatlak valamire?"


msot ez a kettő ugrott be, de ha nem ez, akkor mit kéne mondanom tényleg...

nagyon parázok, hogy el fog hajtani..:/


18/F



2012. jún. 17. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nézd meg milyen a lány stílusa. ha visszafogott akkor kérdezd meg aranyosan h "táncolunk?" ha meg kis vadóc menj oda és kezdj el vele táncolni.. ha szimpatikusnak talál akkor nem fog ellenkezni.. de vigyázz nehogy a gazdája is ott legyen. :D
2012. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
82%

Disco--->leggyakrabban egyéjszakás kaland/rövidtávú kapcsolat--->mivel rövidtávú, szinte tök8 kivel jössz össze--->tök8 hogy kivel jössz össze--->a rengeteg lányból simán válogathatsz--->mivel sokból válogathatsz, mi a francért érdekel, ha elhajt az első pár?:D


Remélem világos és egyszerű volt.

2012. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs kedved táncolni?

Szerintem utána jöhet a bók. :)

2012. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia ha nincs barátod lenne kedved velem táncolni ? :)


ha szimpi vagy neki akkor úgyis táncol veled , ha nem akkor pedig annyit mond h van valakije

2012. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem attól ne félj hogy el fog hajtani! Mindenkit elhajtottak már..szerintem kizárt dolog hogy van olyan akit egyszer sem. Vagy ki tudja, max. valami profit.. Próbálgasd haver menni fog az, csak bátran! :) Ne legyél besz@rva mert akkor bukás szinte tuti.. Húzd ki magad és legyél tök_ös, határozott! A lányoknak szerintem nem egy olyan srác kell akiről ragyok a puhap_csűség.. Ha érted.. :)

19/F

2012. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csicska! ;P és am kérdezed meg hogy Zavarod e mert pl. ha bűn ronda vagy kicsit irritáló lesz neki :) és akkor tényleg elküld a p****ba ^^ 16/L
2012. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Odamész, rámosolyogsz, ha visszamosolyog, megfogod a derekát és táncoltok. Meg se kell szólalni.
2012. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

csicska??!! miért????

csakmert félek hogy elhajt??? ez nem csicsjkaság, hanem félénkség...:/

ha már pár jelet adna a csaj, mososly, stb bármi, akkoor isnen érzetné magma, de full monoton jelenségnél nemtudom mi a helyes lépés..:=/

2012. jún. 19. 23:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

DEHOGY VAGY CSICSKA!! Ne érdekeljen aki ilyet mondd.. Magával van baja főként...és nem akinek mondja.. Mindenki magából indul ki. Mosolyogj szimpatikus legyél..

19/F

2012. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!