Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyulult helyzet, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyulult helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom. Pár hónapja beleszerettem a haverjába és ezt el is mondtam neki. Ő próbálta megtudni hogy tetszem-e a haverjának, próbált minket összeboronálni. Már egészen úgy látszott, hogy lesz a dologból valami, amikor a haverja felszedett egy csajt. Nagyon kiborultam, a barátom meg próbált vigasztalni. Nem tudom miért de hirtelen akkor megcsókoltam. Nagyon jó volt, akkor hasított belém, hogy talán már nem is azt a másikat szeretem, hanem őt. Mikor vége lett a csóknak, mondta, hogy sajnálja ezt az egészet, nem kellett volna csókolóznunk, mert ő nem akar engem ebben a helyzetben kihasználni. Azóta nem beszéltünk erről, de jóban vagyunk. Csak azt nem tudom, hogy most elmondjam neki, hogy mit érzek? Azóta mindig rá gondolok, azt hiszem szeretnék többet tőle. De ha ezt megmondom nem fog csapodárnak tartani? Segítség! Ti mit tennétek?
2012. jún. 11. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp megbeszélném vele.
2012. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz Te.
2012. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem is szereted. Csak hoppon maradtál a másikkal. Te használnád szerintem ki a fiút, utána meg a barátságotok is rá mehet, ha nem úgy álltok egymáshoz.
2012. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hinném el, hogy én kellek, és nem akárki, aki éppen kéznél van és érdekli, hogy vagy.
2012. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha most összejönnétek rámenne a barátságotok és ha feltűnik az a másik akkor az ő barátságukat is tönkre tenné az ha te elmennél a másikkal, szóval vigyázz csak egyett választhatsz vagy azt választod aki valószínüleg szeret és bolfog lehetsz vele vagy azt aki 3 hónap után félre fog baszni és elhagy te meg majd bőgsz.
2012. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rolexo: Nem ez volt a kérdésem és nem hiszem, hogy ebből a tíz sorból te le tudnád szűrni, hogy mit érzek. Nem ismersz engem és lehet hogy jobb lenne ha nem provokálnál itt másokat.

A többieknek köszönöm szépen a választ!

2012. jún. 12. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem én sem hinném el, hogy ez nem a tipikus "Ha nincs ló, jó a szamár is" eset...
2012. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem se hinné el..és hosszú távra nem is lenne tanácsos ha meg össze is jönnének...én a helyében várnák még egy kicsit pár hónapot és utánna még. egy csókos eset és mehet a menet...:))
2012. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!