Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik igazság a földön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igazság a földön? Hogy megtaláljam a páromat? Vagy igaz amit az orvosok újabban állítanak, miszerint a boldogságunk szintje szabott, ami a dns-ünkben van, és ezért van aki ha felköti magát akkor sem találhat társat (boldogságot) magának?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vannak dolgok, amiket butaság tudományosan magyarázni. majd eljön a te időd. hány éves vagy?
2012. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Hali


Kezdj el kondizni, fogyni vegyél bátorságot és hajrá! 1x be fog jönni nyugi!


Én is ezt teszem és nem csak a lányok terén változik az életem;)


Sok sikert!!!

2012. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igazságnak semmi köze ehhez. Plusz, milyen orvos merte ezt állítani? :)
2012. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
ez az orvosi duma hülyeség. minden ember saját maga alakítha a boldogságát vagy boldogtalanságát, tudatosan.
2012. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Debrecen, hm?
2012. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Néhány belső tulajdonság örökölhető. Szuperférfi jelenség meg kivételes erőszakosságot jelent.

Boldogság mitől függ azt a fene se tudja, mindenkinek mástól...

2012. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Aki keres, talál. Csak van, aki előbb, van, aki később. Ennyi, nem több, nem kevesebb.

Én is éreztem úgy annak idején, hogy fel van írva a nevem valahová, hogy ez az ember nem találhat barátnőt, és ha véletlenül mégis alakulna valami, akkor megszólal a riasztó a központban, de ez nem így van. Nem adtam fel, és találtam.


39F


39F

2012. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*hopsszabocsi


39F

2012. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én lassan orvos leszek, de ilyen bődületes baromságot még életemben nem hallottam. Az valószínű, hogy például a depresszióhoz hozzájárul valamennyire a genetikai háttér, de olyat, hogy valakit csak "X boldogságegység" érhet, emiatt nem lehet csaja/kutyája/Audija ez hülyeség. Mellesleg, ha lenne ilyen gén (vagy gének), akkor ha azt a fehérjét, amit ez kódol előállítanánk és beadnánk valakinek, akkor az illető menten becsajozna?

Amúgy vannak boldogságot, sőt eufóriát okozó szerek, de ha valaki ezeket szedi, akkor drogos lesz, nem pedig Casanova...


Ettől függetlenül nem biztos, hogy valaha is megtalálod a párod, pláne nem akkor, ha itt a GYK-n "sírsz" (ettől már csak az a rosszabb, ha a való életben is így viselkedsz).

Szóval, ne a genetikát hibáztasd, pláne ne olyan dolgokban, amiben nincs is nagy szerepe. Hagyd abba a bűnbak keresést, és fogadd meg a #2 válaszoló tanácsát...

2012. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Aki keres, talál."


Keresek egy üres szekrényben egy inget. Mivel a szekrény üres, ezért nem találtam semmit, pedig _kerestem_.

2012. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!