Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben van igazság? S még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben van igazság? S még milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy régi ismerősömmel és megemlítettem neki, hogy azt mondta a barátom, hogy szeret, kérdezte, hogy kölcsönös e a szexben a francia, vagyis hogy ő csinálja e nekem, mert akkor biztos vagyok benne hogy szeret.


Ebből kifolyólag lenne a kérdésem. Vajon milyen jelekből tudjuk, érezzük, hogy a párunk szeret és nem csak dobálózik ezzel a szóval.


Köszönöm



2012. máj. 3. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2012. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
23, első nagy szerelem.
2012. máj. 3. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezt meg kell magyarázni, akkor az régen rossz. Ezt érezni kell, hogy fontos vagy a másiknak, ha csak szavakkal dobálózik, az hamar kiderül.


Pl szerintem abból látszik az egyik legjobban, hogy amikor konfliktusba kerültök, meg kell valamit beszélni, meg kell valamit oldani, mennyire figyel rád.


De ez a kölcsönös francia csak arra ad tanubizonyságot, hogy ő is odafigyel arra, hogy neked jó legyen. De ez nem feltétlenül egyenlő a szerelemmel.


28/n

2012. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az orál nem függ a szerelemtől.

Én amúgy abból gondolom, hogy barátom tényleg szeret, hogy olyan dolgokra hajlandó a kedvemért, amiket gyűlöl. Persze nem várok el tőle ilyeneket, csak ha kell, akkor megteszi. Értem.

21L

2012. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!