Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutatkozzak be a szüleinek?

Figyelt kérdés

Lehet összejövök egy fiúval és ha eljutunk oda,hogy a szüleinek bemutat, akkor hogy menjek oda és mit mondjak?:)) Nagyon bizonytalan vagyok még. Még sosem volt kapcsolatom.

14 évesek vagyunk mindketten.:) Fiatalok a szülei, kb 35 évesek maximum:)



2012. jún. 18. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:

köszönés: Jónapot kívánok (napszaknak megfelelő legyen)

szülőknek kézfogással történő bemutatkozás (apának neked kell kezet nyújtani, azt diktálja az illem)

szépen és érthetően elmondod ki vagy és ők is bemutatkoznak.

a többi menni fog. a helyzet foglya alakítani

2012. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te még össze sem jöttél vele, és azon töprengsz, hogy fogsz bemutatkozni a szülőknek? :D

Kemény vagy, kiscsaj. :D


Különben: "jóreggelt/napot/estét! xy vagyok, örülök, hogy megismerhetem önöket"

Aztán bájvigyorgás öt percig, válaszolsz néhány hülye kérdésre, amit feltesznek, és annyi.

Nincs benne semmi nagy cucc, pont úgy kell beszélni velük, mint akárki más ismeretlen felnőttel...

2012. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát, elég valószínű,hogy összejövünk mivel ma már úgy beszélgettünk mintha már járnánk tehát....

:)

Köszi a válaszod egyébként, hasznos volt.:)

2012. jún. 18. 01:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondhatnád a saját nevedet. És tedd hozzá hogy én vagyok az a fiú aki megvédi a kicsi lányukat attól hogy egy ostoba kanos műmacsóval járjon aki majd nagyszülőkké teszi őket. :D
2012. jún. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tisztelt utolsó! Kár, hogy a kedves kérdező az egy lány és nem az általad leírt fiú! :DD
2012. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csókolom azt kész, úgyse lesztek sokáig együtt, max pár hónap.
2012. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Normálisan köszönj. Aztán sok sikert!:)
2012. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!