Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a szex?

Figyelt kérdés

Ha tudod, hogy szeret a párod, és te is nagyon szereted őt, elhagynád azért, mert nem a legjobb a szex vele? Nem azt mondom hogy rossz, csak olyan átlagos. Szóval az a tipikus volt már jobb is.

Nem tinikről van szó.


2012. jún. 18. 09:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nagyon fontos,lehet elhagynám ha nem a legjobb
2012. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a csepp kis szád és mondd el, hogy mi jó és mi a nem jó. Nekem sikerült elmondanom és mostani állás szerint soha nem volt jobb élmény szexelni, mint Vele
2012. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elég fontos, de nem kizárólagos tényező. Vagyis ha nem extra szuper az ágyban, attól még nem hagynám el. (Hogyha szerelmről van szó.)
2012. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A nem a legjobb nem azt jelenti, hogy nem jó vele, csak mondjuk az ex-el jobb volt úgy összességében.

Gondolhatod, hogy meg lett beszélve, de még mindig a volt már jobb is kategória.

Muszáj az exhez hasonlitanom, hisz csak hozzá tudom.

2012. jún. 18. 09:32
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem, megbeszélném vele. Ha kifejezetten rossz a szex, semmi összhang, vagy fizikai inkompatibilitás (van ilyen is, sajnos...) akkor valószínűleg a szakítás a megoldás - a rossz szex bizony megöli a kapcsolatot.


Ahol viszont átlagos, ott lehet mit javítani, csak beszélni kell róla :)

2012. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Értem.

És nálatok mennyi lenne a "türelmi idő"?

2012. jún. 18. 09:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mindenképpen elhagyod, ha nem lesz jobb?
2012. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha csúnyán akarok fogalmazni, akkor azért sikerült elérni egy olyan szintet, hogy emiatt nem hagyom el, mert szeretem. Csak az ex-el jobb volt.

Csak kíváncsi vagyok, más hogy van ezzel a dologgal.

2012. jún. 18. 09:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Menj vissza az exedhez és dugasd meg magad vele.
2012. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én utólag jöttem rá, hogy az exemmel lehettem volna jobb az ágyban. Ha akkor elmondja, mit szeret és hogyan, akkor örültem volna és úgy csináltam volna. Szóval kerek-perec mondd el neki, pl. ha lány vagy, hogy keményen rázzon meg és ne sajnáljon, hadd sisteregjen, és a hajad sem jön le, ha kicsit belemarkol, stb. Szerintem venni fogja a lapot. :)
2012. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!