Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, csajok ti mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, csajok ti mi alapján választotok párt magatoknak mennyire fontos nektek a külső és hogy a kiszemelt ne legyen se pattanásos se szeplős?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 18:41
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:
Nő az akad..csak jellem és bizalom van túl kevés
2012. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A párom mikor először megláttam akkor azt mondtam nem kell. Az ellentéte volt az ideálomnak. De sokat beszéltünk, sokat sétáltunk együtt este a városban és így egyre jobban megkedveltem, megszerettem, amíg szépnek nem láttam.

Már 3 éve vagyunk boldogok együtt és még nem volt nagyobb vitánk sem. Nagyon össze passzolunk.

De nálam párválasztásban ez az első dolog: hogy mennyire tudom tolerálni a hülyeségeit, hogy mennyire egyezünk emberileg. Hiába valaki nagyon jóképű ha elviselhetetlen a természete, akkor megette a fene az egészet.


22/L

2012. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Diavolino44 ***** válasza:

Nagyon fontos, bár a felsorolt szempontok pont nem játszanak döntő szerepet.

De rengeteg nővel beszélgettem akik külsőre tetszettek de aztán különbözött az értékrendszerünk. S így nem lett belőle semmi.

27F

2012. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Külső : szimpatikus

belső: értelmes

szeplő - van akinek jól is áll

2012. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha arányt kéne nézni a külső és belső fontosságánál, akkor B: 60%, K:40%. Szóval mindkettő igenis fontos, de a belső az kicsit jobban. Szóval külsőt érintő elvárásokból könnyebben engedek, mint a belsőt érintőkből. Külsőre legyen 170 körüli a magassága, helyes arc, hosszú haj, arányos alkat, szeplő nem zavar, pattanás igen. Belsőre legyen értelmes, empatikus, őszinte és igényes. Röviden ennyi.

21F

2012. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze valamilyen szinten a külső játszik szerepet abban, ha megtetszik valaki, de nekem fontos az is, hogy a kiszemeltem "belsejét" is megismerjem, mielőtt a párommá válna.
2012. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igen mert lehet nagyon csinos vagy nagyon jó képű az az ember de ha megszólal akkor üti a pálmát és kiderül hogy nem is szimpatikus nekünk. Hogy álltok a pattanásokkal?
2012. máj. 19. 21:23
 8/13 ASOT ***** válasza:

az lehet, de valamennyire meg kell ismernünk a másikat, hogy mi lehet benne...


meglátod ---> elképzeled milyen lehet ---> megismerkedtek, leültök beszélgettek ---> majd leszűröd h te ezt akarod e folytatni.


normális esetben ez a menete :) Amennyiben nem neten ismerkedik az ember.


Szóval, lehet h 100 pasival vagy nővel ül le az ember beszélgetni ismerkedni, de valahogy ki kell deríteni h mi rejlik a számunkra ideális külső mögött..

2012. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért mi a különbség az internetes ismerkedés vagy a személyes között az eredmény ugyan az nem?
2012. máj. 19. 21:32
 10/13 ASOT ***** válasza:

nem teljesen...szemtől szembe sokaknak gondot okoz a kommunikáció..és neten a belsőt soxor még kép előtt megismered....de képpel is ha látod akkor is jobban megismered mielőtt találkozol vele..mert leírva könnyebb mint mondva..és mert van delete....de ha normális módon ismerkedik az ember, akkor ott amit kimondasz azt kimondtad.


comprende?

2012. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!