Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez r. ibanc dolog, vagy csak félrelépés?

Figyelt kérdés

ez még szilveszterkor történt, csak kicsit összevesztem nővéremmel, és érdekel, hogy igaza van-e. Szóval az történt, hogy szilveszterkor elmentünk együtt házibuliba, ami nagyon unalmas volt, de azért ugy eldumálgattunk meg elvoltunk. Fölhívott az exem, akivel kbfél évvel ezelőtt (szilveszter előtt) szakítottam, de rendszeresen beszéltünk még, és az utóbbi időben már alakult megint valami köztünk, de neki volt közben egy csaja akit nem szeretett annyira, és szilveszter előtt 2 nappal szakítottak, de mivel 1 társaságban vannak, együtt voltak. Szóval fölhívott, és elkezdtünk beszélgetni, és kb fél óra duma után fölvetettem, hogy találkozzunk megint, és totál örült és ugy köszönt el, hogy majd akkor találkozunk.Kb 10 perc múlva visszahívott, és hallottam, hogy a volt volt csaja ott nyávog neki a háttérben, és lemondta, mert hogy azzal a csajjal lesz. Ezen én bekattantam mint állat, megittam egy üveg jagert, betéptem, aztán elmentem onnan. elindultam egy buliba, ahol volt egy fiú aki elhívott szilveszterezni, de ugye abba az unalmas házibuliba mentem. Őt már ismertem egy ideje, mindig volt köztünk valami, elég más világ vagyunk de nagyon jól elvoltunk együtt sokat beszélgettünk meg hülyültünk. Szóval nemtudom hogyan, de odaértem, és dumáltam vele az exemről aztán elkezdtünk smárolni, és a vége az lett, hogy lefeküdtünk, ekkor vesztettem el a szüzességem, de én ezt nem számítom, mivel nem voltam beszámítható állapotban.. Szóval ez a történet, és a nővérem most azt mondja, hogy egy k.urva vagyok, mert ő nemrég tudta meg, mivel ugye nem mondtam senkinek, csak a jó barátaim tudták, csak meghallotta mikor valami kapcsán felmerült a téma.. persze ő egyből elmesélte az ő barátnőinek és ők is k.urvának tartanak. Én nem tartom magam annak, félrelépés volt, nem vagyok rá büszke, de már nemtudok mit csinálni. Többet nem fordul elő, de azt mondta, kérdezzek meg bárkit, mindenki szerint az leszek. szóval?

15/l


2012. jún. 18. 15:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
pill és elolvasom
2012. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Tökmindegy, aki 15 évesen megiszik egy üveg Jagert, betép és nem a detoxban köt ki az vagy hazudik, vagy már úgyis menthetetlen.
2012. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ribanc vagy.
2012. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Na elolvastam.

Te nem vagy k*rva. Te csak egy hülye p*csa vagy.

2012. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ribanc vagy!

Ha nem ittál volna akkor nem történt volna meg az a szex...

A mai fiatalok már csak piával tudják jól érezni magukat...

Büszkék lehetnek rád a szüleid,gratulálok.

A nővérednek pedig teljes mértékben igaza van!

2012. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

A részegen elvesztett szüzesség nem is számít... ez jó. Tehát még szűz vagy. Gondolom (ez alapján), hogy akit részeg ember öl meg, az valójában nem is hal meg.


Egyébként gratulálok az egy üveg Jägerhez 15 évesen, gondolom a 2 decisre gondolsz, mert különben elég nehezen hihető.


És igen, elég nagy ribi vagy.

2012. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Bajtárs válasza:
100%
Szerintem egy szánalmas ribanc vagy. Viccen kívül. A nővérednek igaza van.
2012. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg kamu az egész. 1 üveg jagert? Napersze. Meg még be is téptél mi? 20 liter bort nem ittál meg véletlenül?
2012. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%
szerintem szégyelheted magadat..elég szépen hogy 15 évesen idáig süllyedtél!!
2012. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
És ezen fél éve rágódsz? Ez de hihető sztori. A Jageres-betépős résznél hangosan nevettem. Azért kösz.
2012. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!