Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bántja őt ez a dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántja őt ez a dolog ennyire?

Figyelt kérdés
Nem sokára vége az érettséginek, ezután következik egy zenei fesztivál, amire már megvettem a bérletet, hogy meg tudjuk majd ünnepelni a sikeres érettséginket. A bérlet ára elég drága, amire a barátnőm is el szeretett volna jönni, de neki nem telt volna rá. Próbált valami rendes diákmunkát találni, de ebben a városban semmi normális lehetőség nincs. Megharagudott rám, hogy én nem vele ünneplem meg az érettségimet, és hogy őt itt hagyom, még én bulizok. De nem tudtam volna kifizetni neki még 1 bérletet. Most ez tényleg bunkóság? 19\F
2012. jún. 16. 03:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
mióta vagytok együtt? ha egy két hete, akkor nem, ha 1-2 éve, akkor eléggé...
2012. jún. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
4 éve
2012. jún. 16. 03:15
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
szerintem is határozottan gáz hogy elmész nélküle. igen, bunkóság.
2012. jún. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bunkóság. Legalábbis én nem sértődnék meg.

25/L

2012. jún. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is megsértődtem volna a helyében. Azt írtad, hogy a közös ünneplés miatt mentetek volna a fesztiválra. Tehát a közös ünneplés a lényeg, nem a bulizás. Te meg elmész nélküle ünnepelni, amikor nem erről volt szó.
2012. jún. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem gaz mert meg 19 eves gyerek vagy, akkor lett volna gaz ha 25 vagy
2012. jún. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
komolytalan vagy még, ennyi, és gyerek! (jóban, rosszban együtt, hallottad már!!??)
2012. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Még gyerek vagy, én felnőttként nem mennék el a párom nélkül ünnepelni. Így tőled ez még nem bunkóság.
2012. jún. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért bántja, mert közös ünneplést terveztetek, de te cserben hagytad őt, ő legalábbis így érzi. Te jót bulizol majd 3-4 napon keresztül haverjaitokkal, ő meg otthon ül a négy fal között. Miután hazaérsz, az élményeidet fogod neki mesélni. Ugye utána vele is megünnepled majd, hasonló módon? Szeretne veled együtt örülni. Ő is érettségizik?

Nem tudsz a szüleidtől kölcsönbe kérni egy bérletre való összeget? Aztán majd nyáron visszafizeted nekik, a barátnőd meg hozza a költőpénzét.

Múltkor előléptették barátomat a munkahelyén. 5 éve vagyunk együtt, így úgymond sokat álltam mellette a stresszes időszakokban is, támogattam, biztattam, hogy tanuljon. Eléggé rosszul esett volna, ha az előléptetését csak a munkatársaival ünnepli meg!

20/l

2012. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék ebből gondot
2012. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!