Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy hülye szituáció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hülye szituáció, de mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy vonalakban a problémám:külföldön élek, utálom a munkát az időjárást (írország), már csak nyűglődöm. Viszont van egy pasi ott akiért oda vagyok, együtt is voltunk, de most szétmentünk. Most itthon vagyunk nyaralunk, ő pesten én vidéken. Most elkezdett gondolkozni hogy hiányzok neki, és sokat gondolkozik és mindig erre jut, hogy hiányzok. Viszont én tervezném így a hazaköltözést, mert már csak kínlódok. Itthon van egy pasi akiért régen szintén odáig voltam. Ő most újra akarja velem kezdeni mert felnőtt agyilag és rájött hogy ő velem akar lenni....Viszont nem akarok kapcsolatból kapcsolatba ugrani csak mindkettő vonz....és nem tudom mi legyen, hazajöjjek és kezdjek egy normális kapcsolatot, vagy maradjak kint, a szar melóba de a másik pasival?...



2012. jún. 18. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem addig van jó életed, amíg nem Magyarországon vagy.
2012. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az addig oké, de lelkileg nem vagyok a toppon már jó pár hónapja...és ez így nem jó...valahova lépni kéne hogy jobb legyen. és nem tudom mit tegyek!
2012. jún. 18. 18:36
 3/21 anonim válasza:
szerintem maradjon itthon és adj kettőtöknek egy kis időt, nem kell azonnal együtt lennetek...
2012. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem költözz haza, lehet hogy a másik kapcsolatod zért is ment rosszul mert nem érezted jól magad kint és ezért lehangolt voltál stb. ha az itthoni srác is tetszik akkor ne tartson vissza hogy elkezd vele :))
2012. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem tarts egy kis szünetet és ne válaszd egyik pasit sem. HA meg tudod oldani, akkor pihenj pár hetet, esetleg egy hónapot. Hazaköltözni ne költözz haza, mert nemjó a helyzet itthon, megbánnád. De csak egy időre pihenni, és magaddal foglalkozni jó ötlet lehet. Kitisztul a fejed legalább.
2012. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Amikor a kinti pasival szétmentünk, sokat sírtam, mert én szerettem, azon voltam hogy bárcsak azt mondaná hogy hiányzok....mikor hazajöttem találkoztam a másik pasival akivel szintén jó volt, de vmiért félek attól hogy megbánnám....de lehet hogy mégse, és ez kikészít. Engem pl az is befolyásol most hogy a kinti pasi pl ágy terén nagyon tapasztalt és imádom hogy tudja mit csinál. az itthoni pasi meg kicsit tapasztalatlan mert nem sok csajjal jött össze, pedig nagyon jó pasi!
2012. jún. 18. 18:41
 7/21 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "felnőtt agyilag"? És volt kapcsolatotok is, vagy csak odáig voltál érte?
2012. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kétszer voltunk együtt, a suli miatt szakított velem, azt mondta ő most nem tud két dologra koncentrálni neki a suli fontosabb most, de ha végez vele ami kb 5 év akkor szeretné új lappal kezdeni, én kiröhögtem, ő meg tényleg megkeresett 5 évre rá....és most azt érzem hogy én is meg akarom vele próbálni, de félek hogy ez csak az az érzés amit régen éreztem, hogy én vele akarok lenni, de lehet már nem érezném ugyanazt...
2012. jún. 18. 18:47
 9/21 anonim ***** válasza:

Valószínű az ír pali nem szeret, Írország nem tetszik. Tehát helyedben amíg Magyarországon vagyok, randiznék a magyarral(írnek nem kell tudnia, ő szemetebb, mint te veled. Ismerem, amikor én szeretek, másik meg kihasznál)nem muszáj szexelni vele, de együttlenni vele érdemes.

Persze elképzelhető, hogy a magyarral nem jön össze és itthon ragadsz munkanélküliként. Szerintem azért kockáztass, maradj itthon, próbálj boldogulni, írt hagyd a fenébe. Ha nem jön össze itthon semmi, akkor válassz másik országot!

2012. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mindkettő magyar pasi :) csak az egyik kicsit idősebb, a másik meg csak egy évvel idősebb tőlem!
2012. jún. 18. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!