Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudunk 5-6 percnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk 5-6 percnél többet beszélgetni a barátnőmmel? , Egyszerüen nincs témánk és mind2-en halgatunk és egy kissé kinos ez a szituáció.

Figyelt kérdés

8 napja jöttünk össze és nagyon tetszik,mind a stilusa és ugy ahogy van de ez a komunikálási probléma kinos!


és a jövőhéttől csak hétvégenként tudunk majd talizni és rá vagyok kényszerülve a telefonra! SMS Kizárva!


2012. febr. 16. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak gátlásaitok egymás előtt, de az is elképzelhető, hogy csak simán nagyon mások vagytok.
2012. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

dugás közben nem kell beszélgetni.:D

remélem érted a célzást.

2012. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Telefonon keresztül van ez a szitu ezt elfelejtettem! Élőbe másabb ott nincs gáz!
2012. febr. 16. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs még közös témátok, uj ismeretségeknél én is igy vagyok, nem is szoktam órákat telefonálni .


35/F

2012. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha élőben nincs gáz akkor ne stresszlej ezen szerintem.
2012. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mondja h hivhatnám többször is most is fel kellene hivjam de mit mondjak micsi? h v? ezek a sablon kérdésektöl már hányingerem van...
2012. febr. 16. 18:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Amugy a lány 19 én meg 21 (év)!
2012. febr. 16. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:
... ne erőltesd, hagyd, hogy beszéljetek amennyit jól esik, akkor hívd fel ha jólesik ne táblázd be h minden héten egyszer x időpontba beszéltek.
2012. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vivien0109 válasza:

Nkem is így indult a jelenlegi kapcsolat... és már 3 éve együtt vagyunk :) Eleinnte olyan zavarba voltam tőle, hogy alig mertem hzzá szólni.. most meg...csak én beszélek :D

Majd ialakul ne izgulj.

2012. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ugy alakul sajna nálam, össze is kaptunk :(((( . Minek találták ki a telefont :((
2012. febr. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!