Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy "tanitsam" csókolózni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "tanitsam" csókolózni a nálam 2 évvel idősebben pasimat?

Figyelt kérdés
Még sosem csókolozott viszont én már igen és nem akarom h tul kioktató legyek de azt se h ha egyszer ne adj' Isten külön mennénk gondjai legyenek a csókokkal.
2012. jún. 18. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
mit csinál rosszul?
2012. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát ne magyarázz neki, hanem irányíts.. akkor csak kialakul benne valami ^^

Summer, téged valahogy mindenhol ott látlak :D pacsi ^^

2012. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

csókolózzatok úgy, hogy ő a hátán fekszik, te pedig felette vagy, úgy könnyebb irányítani

20:02 ^^

2012. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mer megcsókolni többször emlitette már h még senkit sem csókolt meg é nem akarom h rosz élménye legyen az elsőnél
2012. jún. 18. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Jön minden magától szerintem. Max ha nagyon béna, vagy nem megy neki valami, vagy neked nem esik jól, akkor mondd, hogy mit csináljon és hogyan.
2012. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én 15 ő 17
2012. jún. 19. 12:05
 8/9 anonim ***** válasza:
mondd, hogy ne butáskodjon már. tedd a kezeid az arca két oldalára és húzd magadhoz. ilyentől nem szabad félni...
2012. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. jún. 20. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!