Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vélekedhet egy ember így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekedhet egy ember így a kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
A gyakori kedvenc a 22 éves srác ismerőse vagyok..Az háborított fel hogy elkezdi hogy a lányok 90%-át ribancnak találja.Az meg még mindenek a teteje hogy elkezdi hogy nincs igaz szerelem mindenki mindenkit kihasznál.Hogy lehet egy embernek ilyen gondolkodása?Már gondolom hogy miért van tőle ki a fél gyakori...18/F
2012. jún. 19. 01:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát így
2012. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én életemben hallottam róla. Mindegy, így.
2012. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*nem
2012. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez a 165 cm-es 52 kilós csonti 22 éves aki szűz, és esetleg a debreceni, vagy másik gyakoris urban legend?


Egyébként sok csalódás, nincs reális világképe, van ilyen.

Kedvencem az, hogy minden csaj pénzsóher, a csajoknak meg a kigyúrt barmok kellenek.

És de tényleg. :D

Szóval múltkor ülünk barátommal gyrososnál besétál a kokszos tarkopasz síkhülye tekintetű gorilla XS-es cuccokban, hadd feszüljön, bimbi gondosan kilátszik, mindezt olyan járással, mint Tarzan két lábon, oldalán a hello kittys bugyirózsaszínben pompázó plasztikbarbi cicájával és gondos negyed órás elmélkedés után rendeltek valamit, további tíz percig kattogva rajta, hogy helyben fogyasszák, vagy elvigyék? Ehhez jött az egymással való iq fighter társalgás.

Nekünk a kaja is megállt a szánkban a jelenet láttán, majd kimentek, és hangosröhögés. XD


Szóval jah. A pénzsóher p.icsáknak ezek a kigyúrt barmok kellenek. De őszintén, mit bánjátok? XD

2012. jún. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is panaszkodhatnék hiszen csak egy törpe vagyok az 161 centimmel!Csak neki egy barátnője se volt! Akkor miért alkot ilyen véleményt? Nekem volt.Van olyan csaj aki tudja értékelni az embert.Nem egy bunkó p..sa
2012. jún. 19. 01:23
 6/17 anonim válasza:
Hát látod épp ezért gondolkozik ő így, mert neki még nem volt rendes barátnője. Szerintem ő csak egy megkeseredett srác, aki legbelül nagyon is vágyik a szerelemre és igaz érzelmekre, de mivel már nem hisz benne, hogy valaha is lehet barátnője bánatában a lányokra vetíti ki a szerencsétlenségét.
2012. jún. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én is vágyok jelenleg egy szerelmi kapcsolatra egy lányt illetően.De mikor elkezdi hogy ő is ribanc naa akkor ment fel a pipa....Amúgy utolsó a hozzászólásod likeot kap :D
2012. jún. 19. 01:33
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a legnagyobb probléma, hogy amíg így gondolkodik nem is lesz rendes kapcsolata. Ördögi kör.


Nekem sem volt még komoly barátom 21 évesen, de messze nem így fogom fel a dolgokat.

2012. jún. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rám meg azt mondta hogy álom világban élek..Ez nem álomvilág a valóság..A lány se volt még nagyon fent hiába visszaigazolt még se ribancozom le!
2012. jún. 19. 01:36
 10/17 anonim ***** válasza:

Vele én is beszéltem, kedves voltam vele, elején kommunikatívabb volt, de utána nem érdeklődött egyáltalán...engem meg nem érdekel úgy hogy most én érdeklődjek..normmális gyerek..de az gáz hogy felirja ide naponta minden nap 2x 3x hogy mi a baja

kicsit változtatnia kellene, engem is idegesít

2012. jún. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!