Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan ember, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, akinek évek óta véget ért a párkapcsolata, de nincs nap, hogy ne gondolna a volt párjára?

Figyelt kérdés
Persze közben volt más is,de valahogy nem tudja elfelejteni azt az embert...
2012. jún. 13. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap gondolok rá, de ő meghalt néhány éve. Van új párom, szeretem, de ez szerintem mindig így lesz.
2012. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szomorú!

És szegénnyel mi történt?

Hány éves voltál,és most mennyi vagy?

Ha gondolod privibe is válaszolhatnál,érdekelne a történet!

2012. jún. 13. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, hogy gondolsz rá minden nap, főleg ha sokáig tartott. Én inkább azt nem tudom elképzelni, hogy lehet megfeledkezni egy olyan emberről, akit valaha szerettél és akár évekre is megosztottad vele az életedet?!
2012. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mindig rá gondolok. Sajnos nekem is meghalt a párom. Vonatbaleset.
2012. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

20:08 válaszolótól még annyit kérdeznék,ha szabad!?

A mostani párját tudja szerelemmel szeretni,vagy csak azóta inkább szeretettel szereti a mindenkori párját?

2012. jún. 13. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gyorsan válaszolok a kérdéseidre, mert annyira nem szeretnék belemerülni most ebbe, ha nem gond: rákja volt, 25 éves voltam, most 29 vagyok. És az utolsó kérdésedre magam sem tudom a választ. Igen is, meg nem is. Amikor az előző párom meghalt, tényleg olyan érzés, mintha egy részem vele halt volna. Így tudom talán leginkább elmagyarázni. Azóta már képes vagyok nevetni, szeretni, örülni mindennek, de míg előtte mindez 100%-os volt, ma már csak 70-80-90%. Szóval szerelemmel szeretem, de ez már egy másfajta szerelem, mint ami régen volt. Ha ez érthető. :)
2012. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy és bocsánatot kérek tőled,ha megbántottalak,és felszakítottam a sebeid!

Kívánom,hogy egészséges boldog életed legyen,biztos ő is így szeretné!

2012. jún. 13. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan, nem bántottál meg, csak rég beszéltem erről. :) Nagyon köszönöm! :)
2012. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!