Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megéri összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri összejönni vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jóba vagyok meg minden és kavargatunk úgyahogy. Megmondtam neki hogy szeretem meg így meg úgy aztmondta kis idő kell neki de nemis ez a lényeg mert ha annyira nagyon akarnék összejöhetnék vele de nemtudom hogy akarom e egyántalán az egészet mert nem szerettem belé csak mondtam neki és arra várok hogy hátha belészeretek de nemtudom hogy fog e sikerülni és így pedig nem akarok vele összejönni mivel ha jönne egy olyan lány akibe tényleg belészeretek vagy valami akkor ezzel csak összetörném a lányt. Mit tegyek?
2012. jún. 19. 02:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Szép lány meg minden és attól is félek hogy pár év múlva megbánom hogy nem jöttem vele össze :)
2012. jún. 19. 02:58
 2/6 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerelem nélkül nem hiszem, akkor talán érdemes ha nem erőlteted és úgy érzed meg van rá az esély, hogy ő kelljen és senki más, nem csak a külseje miatt.
2012. jún. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
beszélj vele...
2012. jún. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ő sem biztos kettőtökben, és te magad sem, hidd el nem kell ezt erőltetni...
2012. jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17
2012. jún. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!