Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondoltok arra, akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltok arra, akivel már véget ért a kapcsolatotok? (bővebben)

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés csak érdekel hogy ha szakítotok a párotokkal akkor az idő múlásával gondoltok-e rá? Gondoltok-e néha arra hogy milyen jó is volt vele minden? Pl Ha másfél év járás után szakít velem a párom, és megutál vagy nem beszél velem attól még gondol rám néha? Vagy egyáltalán nem jutok az eszébe? Esetleg ilyenkor megbánja amiket velem tett? pl. velem vesztette el a szüzességét.
2012. jún. 19. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok hogy milyen jó volt a volt férjem pénzén élni.
2012. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy gondolok rá. Sőt egy időben komplexusom is volt ez miatt, vagyis olyan csajokat kerestem, akik külsőben vagy belsőben hasonlítottak hozzá, így valamiért könnyebb volt. Ha meg veled vesztette el, akkor az életben nem fog elfelejteni, az emberek, az ilyesmit megjegyzik.
2012. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam még nosztalgiázni érzelmek és minden nélkül,hogy milyen jó volt 1-2 dolog. De sajnos a nagyrésze rossz volt:)


Biztos eszébe jutsz.Mondjuk sokan megbánják azt, hogy kinek "adták" a szüzességüket, mert annyira nagy dolognak tartják.

2012. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatunkra sokszor vissza gondolunk mert az volt az első és igen sokszor eszünkbe juthat mit rontottunk el akkor és ezért késöbbiekben ugyanazt a hibát nem vétjük el ha okosak vagyunk, és ha nem utálattal váltatok el néha csak eszébe jut a másiknak vajon mi lehet vele vajon már boldog stb
2012. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak rá gondolok.... : (
2012. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 4 év járás után se gondolok rá
2012. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És aki gondol rá,annak olyankor is eszébe jut ha már másik párja van és boldog vele? :)
2012. jún. 19. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem néha eszembe jutnak... Rájuk keresek FB-on, és megnyugtat, hogy ugyanúgy vannak, ahogy hagytam őket. :D (Értsd: nem változott jó irányba az életük.)
2012. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!