Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon az én nézeteim rosszak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Handuur kérdése:

Vajon az én nézeteim rosszak, vagy nála vannak gondok? Tényleg felelőtlen voltam azért, mert eldobtam kvázi két havi fizetést?

Figyelt kérdés
Egyszerű a történet: szeptemberben össze akartunk költözni, mivel 120 km-es távolság van köztünk és másfél éve járunk.Rengeteg konfliktus van a távolság miatt. Én meglepetésként (ami utólag sajnos kitudódott) már most, június végén megszerveztem hogy összeköltözzünk, megvolt az albérlet és a pénz is. Ugye ahhoz hogy költözhessek, fel kellett mondanom amit meg is tettem (egyébként is ahhoz hogy ott munkát keressek, ott kell lennem fizikailag), bár másik munkám nem volt. Emiatt meg a szemében most én vagyok a felelőtlen ***** és a rossz meg a gyerekes meg a hülye, met mi van ha nem lesz munka de kérdezem én mit veszítettem ezzel? Két havi fizut, hisz szeptemberben ugy is költöznék. Szóval semmit, két hónappal előbb leszek ott, hamarabb kereshetek ott munkát addig meg ha annyira gáz van vállalni tudnék diák és alkalmi munkákat. Szerintem épp hogy becsülnie kellene, hogy miatta felmondtam és korábban össze tudunk bútorozni.Írjátok meg a véleményeteket légyszi, köszi!

2012. jún. 20. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően pokoli nehéz munkát találni, és te feladad a biztos munkahelyedet a bizonytalan lehetőségért, ráadásul nekem gyanús hogy a párod nem éri meg a fáradságot.
2012. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, egy olyan munkahelyet amit két hónap múlva amúgy is feladtam volna, érted. Az már sajnos nem újdonság, hogy nem éri meg a fáradtságot.. :/
2012. jún. 20. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Adtál magadnak egy lehetőséget egy új élet elkezdésére. 13+1 találat
2012. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi van ha az elkövetkező 2 hónapban becsúszik valami ami miatt nem tudsz odaköltözni mégse?
2012. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy adtam egy lehetőséget magamnak?

Nem jönne közbe semmi, ami miatt ne tudnék odaköltözni, teljesen mobilis vagyok.

2012. jún. 20. 09:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy számított a távollétedre.
2012. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!