Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogyha a Bnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyha a Bnőm, akivel boldogol voltunk, akivel közös jövöt terveztünk, teljesen kifordult magából néhány hét alatt, őrültségeket tesz, logikátlan és felelőtlen, elszökik othonról?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, segítsetek..11 hónapon át boldogok voltunk ( jó persze voltak gondok is, de szerelmesek voltunk tiszta szívvel egymásba ) most pedig pont ezen az oldalon megismert egy pasit.. akivel pár hétig neten tartotta a kapcsolatot majd hauzgság árán elutazott hozzá 400kmre!! és rögtön le is feküdt vele.. és ráadásul attól félek hogy az a lány aki mindig is felelősen gondolkozott arról h nem szabad teherbe esnie idő előtt, most azt sem bánná, annyira elvakult a pasival szemben ha teherbe esne 16 évesen... mit tegyek? nem tudom ölbetett kézzel nézni ahogy ennyire kisiklik.. persze ő azt hiszi most hogy pont most talált helyes pályát az élete... de rajta kívül senki nem így gondolja... mit tegyek? ha csak várok és ölbe tett kézzel nézem... félek h nagy baj lesz...
2010. júl. 5. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Mit érdekel téged? Már ne is haragudj! Elutazott egy másik srácér, ráadás nem a szomszéd faluba/városba, hanem ahogy látom az ország másik felébe, ráadás le is feküdt vele! Nézd ölbe tett kézzel, ahogy kisiklik, az ilyen meg is érdemli 16 évesen...
2010. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ő döntése, el kell jutnia addig, hogy megbánja. Ha ti rángatjátok el a pasitól, élete végéig azt fogja hinni, hogy az ellenségei vagytok.
2010. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

16 éves létére ilyeneket csinál... Hát, a helyedben én hagynám a fenébe. Persze érthető, hogyha szereted, akkor érdekel mit csinál. Majd kap egy-két pofont az élettől ha így folytatja. De neked kár tönkretenni miatta magad, ha nem áll vissza "normális" állapotba, akkor jobb lenne, ha keresnél valaki mást. Már bocs.


23/n

2010. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, jól látod, még mindig szeretem, nem " apáskodásból" foglalkozom vele.. hanem mert szeretem... azok után is hogy az elmult másfél hónapban annyi fájdalmat okozott ezzel a magából kifordulással , amennyit még soha senki...

azt hittem ha sikerül neki és elszökik.. és nála lesz.. akkor majd rájön, h mit tett és nem ez a helyzet kell neki.. de most ujra vissza akar menni, persze megint hazugság árán... és mondom.. a legjobban attól félek h még teherbe is ejteti magát :(

2010. júl. 5. 16:00
 5/14 anonim ***** válasza:
az ő döntése, és ha nem ismered a részleteket akkor nem tudhatod hogy nincs -e igaza, én már 20 évesen bánom hogy nem csináltam ilyen őrültségeket amíg még lehetett, ne akard hogy ő is megbánja.
2010. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

bonts egy sört, gyújts egy cigit, légy férfi és lépj tovább.


nem érdemel meg.

2010. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
utolsó előtti kommentelőnek... ez már nem kis őrültség.. ha tényleg teherbe ejteti magát.. az szerinted normális és elfogadható őrültség? amikor pár hónapja ( akkor még boldogak voltunk) egyszer fent állt a veszélye hogy terhes.. együtt mentünk el ultrahangra... és imádkozott előtte napokon át hogy nehogy már ilyen korán baba legyen.. mert ő még nem akarja ha baba 16 évesen tul korán meggátolja abban hogy fiatalként éljen.. most ez a pasi ugy megszédítette hogy most meg nem bánná , sőt szurkol érte.. életükben egyszer találkoztak... szerinted ez így tényleg normális ?:o
2010. júl. 5. 17:00
 8/14 anonim ***** válasza:
2 lehetőség van. Teljesen beleszeretett abba a srácba,vagy egy..
2010. júl. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én ebben csak azt nem értem, hogy ha annyira vigyázott magára, hogy a francba bolondult meg ennyire, hogy 180 fokot forduljon???!

Vagy elszéditette a pasi (aztán tuttira dobni fogja, nem marad egy csajjal hónapokig, mert kell jöjjön mindjárt a következő), vagy nagy agybaj sújtotta a barátnőd.

Vagy mind a kettő....

De lényeg az, hogy "nagy baj az agy baj."

2010. júl. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amúgy h mondjak valami hasznosat is neked , bár eléggé rossz fog lenni amit mondok....

Én is csak azt mondhatom h sajnos hagyd az egézet a francba és szakits vele...igy akkor megkönnyebbülsz avval h most teherbe fog esni és h mi lesz utána...

Majd a végén ráfogja h te ejtetted teherbe...ha már annyira megbolondult.

Amúgy lehet h msot derült ki h mekkora egy rinnngyó meg hááth egy ku*va is.

2010. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!