Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel össze szeretnék jönni de nem igazán tetszik a baráti társasága mit tegyek?

Figyelt kérdés
félek hogy ha összejövünk meg szerretné hogy ismerjem a barátait és nem tudnék beilleszkedni vagy nem tudom :( félek az egésztöl :( bár most hogy végig gondolom csak az ismeretlentől félek talán :( eddig nem igazán volt barátnőm ... 16vagyok eddig bandázni havereokkal meg hasonlók... mit gondoltok mit tegyek?? szóval hogyan lehetnék én is olyan "forma gyerek" ahogy mondják ???
2012. jún. 20. 16:50
 1/6 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam meg , tetszik csak be szeretnék illeszkedni forma gyerek akarok lenni köztük
2012. jún. 20. 16:52
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy ne szégyeljen a csaj
2012. jún. 20. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
fail
2012. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 okoska31 ***** válasza:

ha összejöttök, megpróbálsz beilleszkedni, és nem fogadnak be saját magad miatt (ezt úgy értem, hogy magadat adod), akkor jó esetben nem fogja erőltetni a találkozásotokat velük.


Maradj önmagad, ne akarj beállni a sorba, ami nem is neked való, senki kedvéért.

2012. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Egy Fiatal Jó Pasi ***** válasza:
SZÉGYELJEN? Ember legyél már férfi! Maradj olyan amilyen voltál ne fosasd magad feleslegesen! Ha pedig nem vagy nekik szimpi akkor így jártak!
2012. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról,embert barátjáról.
2012. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!