Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihaly08 kérdése:

Nagyon tetszik nekem egy lány, de ő csak barátként tekint rám. Mit kéne tennem, hogy kikerüljek a barát zónából?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmit, oda csak bekerülni lehet, kikerülni nem.
2012. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mond el neki,hogy tecik neked :)
2012. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Stalkert.
2012. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmit, felejsd el! A csajok nem szeretik ha nyomulnak rájuk azok, akik nem jönnek be nekik. Menj, és foglalkozz olyan lánnyal, akinél jó vagy. Fordított esetben neked sem esne jól, ha egy olyan csaj, akivel kapcsolatban barátságon kívül többet nem akarsz, nyomulna rád.
2012. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szlvia Tóth, mondtam már neki, hogy tetszik nekem. Szülinapjára szoktam neki venni ajándékot, stb. Írtam már neki verset is. (Sajátot.) Ja meg nem csak tetszik nekem, de fiúk közül nincs más legjobb barátja, csak én. Akkor ez haladás ?
2012. jún. 20. 12:56
 6/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Így jártál. Nem véletlen nevezték el külön ezt a helyzetet, ha nem lenne nagyon "durva". Majd ha ő valami isteni oknál fogva kivesz onnan, majd akkor kerülsz ki. De semmi esélyed, hogy te tegyél ezért. Lépj valaki másnál.
2012. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De hiába, nem tudok túl lépni rajta. Próbálkoztam már úgy, hogy nem foglalkozok vele és más lánnyal vagyok. De amikor meglátom mindig úgy érzem, hogy nem tudok rajta tovább lépni, akárhogy is akarok.
2012. jún. 20. 13:04
 8/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Én 2.5 évig csináltam ezt, és semmi értelme nem volt. Illetve szerencsére most tök jó haverok vagyunk, van barátnőm aki szeretek stb.

És nem, nem haladás, sőt, hátrány.

Továbbá milyen idősek vagytok?

2012. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6. osztályba jártunk. Ma lesz az évzáró és jövőre leszünk 7. osztályosok. 12 vagyok, ő 13 mert évvesztes.
2012. jún. 20. 13:20
 10/13 anonim ***** válasza:

akkor még talán van rá esély, de sztem hagyd a csajozást annyi idősen, vagy tényleg próbálkozz másnál...

f18

2012. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!