Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja sok fiú elfogadni, hogy a nők nem akarnak összejönni olyannal, aki nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Pl. ha nem tetszik külsőre, vagy ha férfiatlanul viselkedik, pancserkedik....stb.

2012. jún. 20. 17:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Definiáld a "sok"-at.
2012. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
89%
Mert sok nő nem meri ezt nyíltan a férfi szemébe mondani, hanem kertel, ferdít, és letagad helyette.
2012. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:

Szerintem el tudják fogadni, ha mással nem jössz össze, csak azt nem, ha velük. :)

De hát a nők is így vannak ezzel, nem?

2012. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

Folyton látom a siránkozást itt, ezen az oldalon. Hogy a nőknek csak a pénz kell, meg a kigyúrt test...stb.

Meg a férfi ismerőseim körében is folyton leszólást kapok azok miatt, akik tetszenek nekem, mert irigykednek, vagy nem tudom.

2012. jún. 20. 17:29
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
2. Jah. Ha meg megmondja h mi van akkor az egy beképzelt, bunkó pi.csa lesz.
2012. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
0%
5-ös: És ez elég indok nektek a hazugságra? Gratulálok...
2012. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Én soha nem hazudoztam pasiknak, és nem ringattam őket tévhitekbe. Bunkó sem voltam, sőt, kellemetlenül éreztem magam már attól, hogy nemet kell mondanom. Sajnáltam mindig őket, tényleg...
2012. jún. 20. 17:33
 8/61 anonim ***** válasza:
0%
Nagyszerű kedves kérdező, akkor idén te kapod majd a béke Nobel-díjat!
2012. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 Hanariko ***** válasza:
6. válaszoló: nem kell gratulálni tényleg ez van. ha próbálunk moderáltak lenni akokr egyből kertelünk és csak lerázzuk a pasit, ha meg megmondjuk, akkor érzéketlen p*csák vagyunk... na most akkor döntse el az ember...
2012. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
0%
Ez akkor sem lehet mentség arra, hogy valakinek nem mondtok igazat... de mindegy. Ti nők úgyis mindig megmagyarázzátok a bizonyítványt.
2012. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!