Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú tetszik, de tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú tetszik, de tudom, hogy nem akarnék vele soha összejönni, lefeküdni meg végképp nem, akkor az elég rossz, ha flörtölök vele?

Figyelt kérdés
Igaziból barátok vagyunk (meg osztálytársak), talán kicsit több, de mindkettőnk tisztában van azzal, h. nem lesz semmi komoly. Ő viszont mindig kezdeményez, legtöbbször elutasítom, de néha viszont egyszerűen annyira jól esik, ha törődik velem.. De én nem akarok ribi lenni, szóval inkább hagyjam az egészet?
2011. dec. 1. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Annyira nő vagy....
2011. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

....mindkettőnk tisztában van azzal, h. nem lesz semmi komoly....


Aztán miért nem? Tetszik, jól kijöttök stb. Hm?

2011. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mert fiatalabb és ő elég komolytalan.. ezzel azt értem , hogy mindenkit megkap, mert nem a legrondább.. sőt még elvileg elég 'jól érti a dolgát'. (többiek mesélték)

és én biztos, hogy nem akarom, hogy megint megsértsenek, ezért ezt a típust messziről kerülöm. Ha összejönnék vele, a szintem egy rib*ncjára süllyedne, és egy hét után romokban hevernék. De valami megfog benne, és mivel ő engem is valamilyen szinten kedvel, mindenki irigy és ezért lek*rváznak. Pedig én nem vagyok az, de nem akarom, hogy ilyen hírem legyen, mert akkor ezek után senki sem venne komolyan..

2011. dec. 1. 16:41
 4/4 anonim válasza:
miért nem próbálod meg??? halgass a szívedre
2011. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!