Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkovettem egy oriasi nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szadam kérdése:

Elkovettem egy oriasi nagy hibat. Megcsaltam a baratnomet, es megtudta. Hogyan bizonyitsam be a baratnomnek, hogy ot szeretem?

Figyelt kérdés
Az egesz egy erdekes story, egy buliban leittuk magunkat a fiukkal es akkor felreleptem (a legosszabb az, hogy mar nem emleszem semmire. Abban se vagyok biztos hogy tortent-e valami;de mindenki mas azt mondja).

2012. jún. 20. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó nagy balek vagy! Hát vannak olyanok, akik még ezek után visszafogadják a párukat, de ilyenkor már nagyon nehezen tudnak a másikban megbízni.
2012. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mit tartasz nagy hibának; hogy megtörtént, vagy hogy megtudta? ilyen esetben nehéz bizonygatni, hogy szereted, mert a megcsalás egyértelmű jel az ellenkezőjéről. számíts rá, hogy ha veled is marad, sem lesz a kapcsolat felhőtlen, mivel a bizalmával visszaéltél. azért szerintem kérdezz körbe, hogy nem csak szívatnak-e. tanulj a hibádból; máskor ne teremts lehetőséget megcsalásra, ergó ne idd le magad.
2012. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
haat...ez nagyon sokat segitett...nezd ha tudnad milyen hulye helyzet az egesz talan megertened
2012. jún. 20. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Nos, remélem tanultál ebből az esetből. Mert ezt most nagyon megszívtad
2012. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hidd el,hogy nagyon megbantam ha egyaltalan megcsaltam-e,de a legjobban azt,hogy ittam
2012. jún. 20. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha nem emlékszel semmire, akkor nem lehet, hogy megtörtént. A lány mit mond? Amíg nincs meg a partner, addig nem is lehet igaz a sztori, a "barataid" szivatnak.

Honnan "tudta meg" a barátnőd ezt, ha még Te sem tudtál róla?:)

2012. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
először tényleg kérdezz körbe, nyomozd ki, ki volt/lehetett a lány. volt, hogy ilyennel szórakoztak haverok. próbáld bizonyítani a barátnődnek, hogy nem történt meg (ha tényleg nem történt meg, ne hazudj). ha megtörtént és visszafogad, nagyon kell majd teperned és olyannal is bizonyítanod, hogy pl nem iszol ennyit.
2012. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha valóban ennyire bánod, akkor egyszerűen mondd el ezt így a barátnődnek. Egy őszinte megbánást nem lehet visszautasítani. Majd most te is legalább meglátod, hogy tényleg szerete-e annyira hogy megbocsásson neked. És elnézést az előző ironikus szövekért >_<
2012. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha ebből a kapcsolatból még lesz valami, akkor a lány tényleg nagyon szerethet, de viszont ne számíts arra hogy ugyanúgy megfog benned bízni mint az elején.
2012. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"leittuk magunkat a fiukkal" - mert k*baszott mérték az nincs..szánalmas ez van VISELD A KÖVETKEZMÉNYÉT....
2012. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!